Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 minutes ago, Jozef K. said:

Da li je goat? Ovo je neverovatno.

Najbolji šuter ikada, to sigurno

Sad će i Reja da prestigne

 

I verovatno superstar s kojim je najlakše igrati

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, precog said:

umesto mladjeg greena da igra, bio bi upgrade.

 

Ne znam, imali su Plamlija koji je bio još bolji i iskusniji, pa opet je u svim plejof serijama koje je igrao bio kesa

Link to comment
14 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ne znam, imali su Plamlija koji je bio još bolji i iskusniji, pa opet je u svim plejof serijama koje je igrao bio kesa

treba im da im bude treca opcija za skokove i tucu ispod kosa, ali u trenutnoj situaciji bi im bio upgrade u odnosu na jymychala, koga je sut sluzio prvih 6 meseci u denveru, a pravi idiotske faulove u napadu svaku utakmicu.

realno im fali starac milsap od pre 3-4 godine.

Link to comment

Nuggetsi su u sustini Pistonsi, koje je usralo da na kraju druge runde izvuku Jokica. Nema tu mnogo mesta za zalbu, vise da se raduju dok im traje.

 

Gledam Lejkerse i Detroit pa sam mozda i pod utiskom :D

Link to comment
13 hours ago, Time Crisis said:

 

Da su ga zadržali ne bi ni igrao i dalje bi bio drvo

Pa realno i jeste drvo , ima visinu i to bi pomoglo malo Denveru u odnsou na bracu Green.

Link to comment
17 minutes ago, Micko8 said:

Pa realno i jeste drvo , ima visinu i to bi pomoglo malo Denveru u odnsou na bracu Green.

 

Pri tom bi napravio 5 faulova i imao 3 izgubljene lopte :tongue: Mislim super je što je našao svoje mesto, ali u Denveru je bio izgubljen

Link to comment

Uvek je on imao šta da ponudi, al u Denveru se baš raspao. Ja sam mislio da će im biti top pojačanje.

Ništa od ove generacije Denvera. Sa strane su doveli od igrača koji regularno doprinose samo Gordona (i Grenta koji odmah ode) za 5 godina. Premalo je to za sve small market argumente ovoga sveta, koji btw naduvani do max.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

O jbt, kolko ovde voli bi da se ide iz krajnosti u krajnost

Povredjena su im 2 od 3 najbolja igraca, ne znam otkud ideja da se u takvoj situaciji procenjuje domet generacije

Pre svega treba zeku da daju vise minuta, pa i bonesu, da vide dal mogu sta izvuci iz vlatka i bola kad ih vec drze u ekipi godinama i cekaju da se oporave povredjeni

Za to vreme jokic ce ih vuci i to je to

 

 

Link to comment

Pa svaba moze da zavrsi oko obruca kada ga uposli plej , nije igrac  koji ima poene u rukama , moze nesto malo da pomogne i u zastiti obruca , svakako bi bio bolje resenje sada za Denver , nego sto su dva skracena Green-a kao sto bi bio i Mcgee , ali Malone ima neki svoj fazon , on voli da igra sa igracima koji su skraceni na pozicijama na kojima igraju, Morris.Campazzo, braca Green itd.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...