Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Kakva partija Chris Paul-a, jeste kao igrac iritantan sa svojim ponasanjem ali sve sto vise stari on je sve bolji igrac,  postao je opasan clutch igrac.

Edited by Micko8
Link to comment
11 hours ago, Djuro said:

 

jbt sta promasi... stavio bih kucu na Babu, da ce pogoditi ovo.

 

pri tome, dzezeri su sve uradili perfektno, u tom napadu. igraci dalasa su samo blenuli, mislili "aupm"... i na kraju, niko od njih se ne raduje promasaju, samo nas cefur jbg...

bog ih pogledo.

Blago ljudima  koji se klade na njega u  vaznim utakmica , ceka ih zivot na ulici, ispod neke kartonske kucice:)

Link to comment

Dodao da je prvi prioritet da obezbede da Nikola ostane u Denveru dokle god bude zeleo da igra kosarku. Pokusace da zadrze Bugija i Davon Reed-a. Jamal nije bio blizu povratka ove sezone, pre svega mentalno. Fizicki je trenutno na 85%. MPJ za sebe kaze da je mogao da se vrati u martu, ali da bi mogao da stoji u cosku i sutira trojke. I potvrdio je da je imao setback u oporavku jer se preforsirao.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Mos said:

Čerupaj Jutu, sad je prilikica, Babo za Bartonov expiring.

 

Meni je Babo fascinantna pojava, onako valjuškast, naoko ne neki atleticizam sve očekujem da je na ivici litice i da se strmopizdi a on gura iz sezone u sezonu, sve bolji. U mojim očima ubjedljivo najveći overachiever sa naših prostora, očigledno da mu je radna etika božanska

  • +1 1
Link to comment

Meni je Malone i dalje najveca misterija. Ne znam sta da mislim o njemu. Tvrdoglav je, sporo unosi prilagodjavanja, cesto ga nadmudre protivnicki treneri. Sa druge strane, Jokic ga gotivi, vratio je Bugija u zivot i valjda je jedini trener koga potonji postuje. Ostaje pitanje da li bi neki drugi trener mogao da izvuce nesto vise od ekipe Denvera od pocetka Jokic ere. Mozda dva ulaska u plejof vise?

Link to comment
12 minutes ago, 1n54jd3r said:

Meni je Malone i dalje najveca misterija. Ne znam sta da mislim o njemu. Tvrdoglav je, sporo unosi prilagodjavanja, cesto ga nadmudre protivnicki treneri. Sa druge strane, Jokic ga gotivi, vratio je Bugija u zivot i valjda je jedini trener koga potonji postuje. Ostaje pitanje da li bi neki drugi trener mogao da izvuce nesto vise od ekipe Denvera od pocetka Jokic ere. Mozda dva ulaska u plejof vise?

dva ne.

jedan mozda, to je ona utakmica u Minnesoti... zahvaljujuci kojoj je Denver izvukao MPJa doduse.

 

istina je da uzasno puno vremena treba da prodje da on nesto promeni, ali kada promeni, onda i ubode... one dve 1-3 seriju su itekako zasluga prilagodjavanja. to se desilo i ove godine. pricao je Draymond kako su Nuggetsi promenili odbranu u trecoj i kako je Warriorsima trebalo vremena da se prilagode. videlo se kako Denver raste iz tekme u tekmu. imali su ih i u petoj, ali kada Warriorsi igraju odbranu petorica na Jokica a ostatak tima baca cigle, nema te taktike koja tu pomaze.

Malonea igraci mnogo postuju. ume i da motivise igrace. zna kako da unapredi igraca. sigurno da ima i gomilu mana, ali za ovaj period u kojem su Nuggetsi bili, bio je odlican izbor. da li ce to biti dosta za titulu ili ce biti novi Doug Collins sto Mos rece, ili mozda Jerry Sloan, ce vidimo.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Meni je Malone i dalje najveca misterija. Ne znam sta da mislim o njemu. Tvrdoglav je, sporo unosi prilagodjavanja, cesto ga nadmudre protivnicki treneri. Sa druge strane, Jokic ga gotivi, vratio je Bugija u zivot i valjda je jedini trener koga potonji postuje. Ostaje pitanje da li bi neki drugi trener mogao da izvuce nesto vise od ekipe Denvera od pocetka Jokic ere. Mozda dva ulaska u plejof vise?

 

Ništa ne bi imao od tih ulazaka (minus pik za MPJ-a), Minesotu je tada pregazio Hjuston, a pregazio bi i Nagetse još grđe, imali bi samo da se pohvale da su se eto plasirali.

Link to comment

Embiid out, fraktura od lakta koji je dobio u lice 🙈. Koji li je uopste bio na terenu u tom trenutku.

 

 

Pre neki dan Giannis i Holiday isto na terenu tri minuta pre kraja na +20. Da se neko povredio, bilo bi koje smo kurate srece. Isto i Murray kad mu je otislo koleno u poslednjim sekundama resene utakmice. Izvadi najbolje igrace kad je resena utakmica, sta je toliko tesko u tome.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...