Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 hours ago, Zli Gli said:

A ima i tvit za Bransona iz Dalasa, Lebron 58 poena u prva dva plejof starta, Dzordan 53 a on 65

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

 

Kleber 1 od najboljih igrača lige u playoffu po onim grafikonima sa glavudžama igrača, a ni Brunson ne zaostaje

imaju Mavsi solidne šanse da prođu ako Lukica ostane u pitstopu još 2-3 utakmice :fantom:

Link to comment
5 hours ago, 1n54jd3r said:

Makar im se ne moze zameriti bezmudost i manjak zelje. To sto pogrese, sta ces, za ocekivati je.

 

Ono sto mi jeste cudno - Denver evo vec trecu tekmu u seriji ne moze da izmisli nacin da umiri Poole-a.

cime da ga umire, imaju jednogipo odbrambenog na perimetru. legende nisu ni prijavile Reeda za plejof a znalo se da ce ova tri beka da ih urnisu

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, marez said:

21 - 0 serija Memfisa i trener Minesote ne zove tajm aut. Pa čoveče, šta je to. 

 

Kada ti protivnik napravi 23-0 seriju, a ti ne reagujes to ti je nba cirkus. ili kad Dalas bez Doncica dobije dva meca protiv Jute, a po kvalitetu su tu nedje sa sinocnjim Denverom bez Jokica. Dakle, ne zna se ko je gori... Zapad je medrano ove sezone.

Link to comment
8 hours ago, Mos said:

Muke Maresove da opravda Bartona u sledećem podcastu. 

On i njegov brat po kosarkaskoj inteligenciji Gordon, su prelomili mec u korist  Golden Stejt-a. Posle onog tajma out-na negde oko dva minuta pre kraja gde je Denver vodio dva poena razlike , prvo se  Gordon zalece sa loptom i pravi faul u napadu a nagledao sam se takvih scena sa njim  citavu sezonu,  pa sledeci napad Barton sutira trojku sa deset metara . a izmedju ta dva Denverova, napada , GS nije postigao kos, umesto da zavrte pick sa Jokicem  i postignu kos oni se igraju heroja i onda  ocekivano GS pravi odlucujucu seriju koseva .  Ocekivan sweep  u ovoj seriji, GS ima tri igraca koja postizu 20+ poena u ovoj seriji , Denver ne moze nista da odbrani spolja, razvlace ih u odbrani kao pitu, sve otvoreni sutevi a Pool probija unutra kako hoce i zeli.  Denver je zalutao u ovosezonski plej of. Potreban im je ceo remont ekipe. Mada bi bilo najbolje da Jokic ode u neku ekipu koja ima sansu da se bori za titulu.

Edited by Micko8
Link to comment

 

 

kakva debilcina. da on igra umesto jokica nuggetsi bi imali 5-77. oops, bas kao warriorsi s njim, a bez stepha i claya prosle sezone.

Link to comment

Pa jel moguće da misli na Jokića? Jokara u PO uvek doda dodatni gas, jasno je kao dan da ovo što se dešava nije do njega. Ne daj bože da imaju još barem jednu krštenu opasnost u timu da raširi odbranu malo, davao bi 50 ko iz pičke.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

ne prica o jokicu siguran sam. nije green glup. verovatno misli na goberta (ranije ga je vec prozivao) ili na townsa.

 

Pa i meni je manje više očigledno da ne, nego kolezi kidu izgleda da nije. :D

 

Link to comment
36 minutes ago, 189- said:

ne prica o jokicu siguran sam. nije green glup. verovatno misli na goberta (ranije ga je vec prozivao) ili na townsa.

 

Jedino bi imalo smisla na Jutu da misli, izgubiti od Mavsa bez Luke je smejurija plus redovno gube već godinama, a imaju ceo tim na raspolaganju. Minesoti je ovo tek drugi plejof u xy godina, a i tu su stigli kroz plejin

  • +1 1
Link to comment

CP3 kakav takeover u 4. cetvrtini, sve ukupno 28p-14a bez izgubljene lopte. :ziga:

 

Ayton takodje sjajan, 28p-17s.

 

Teska tekma za gledanje, s klupe za Sunse isporucio samo McGee. Payne i Shamet u II poluvremenu u stetocina mode-u.

 

Katastrofalan sut Sunsa za 3, ako povecaju procenat i daju preko 10 trica dobijaju lakse sledecu tekmu.

 

Kod Pelsa Ingram dosta dkbar u zadnje dve cetvrtine, uz dobru rolu onog malog Alvarada.

  • +1 2
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...