Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Nakon citanja komentara imam neki lep osecaj. Naspavao sam se, nisam gledao tekmu, nisam se nervirao. Ako ovo bude metla, a sve ukazuje da hoce, kapiram da se i Jokicu i Koneliju i Melounu pali crvena lampica. Dzamal i MPJ kad se vrate, sve i da su 100% zdravi, nece resiti nista od problema u odbrani. Potonji ce ih mozda cak i produbiti. AG mi je zapravo najvece razocaranje. Imao je na pocetku sezone bljeskove, pokazao da moze da zakljuca bilo koga u odbrani. Kako je sezona proticala, to je bilo sve redje i redje. I onda u PO kada je najpotrebnije, on nestane.

 

E sad, Jokicu ce ponuditi taj super max na leto. Tesko je ocekivati da ne potpise. Koje je pravilo tada, ima neko vremensko ogranicenje koliko dugo ne moze da bude trejdovan? Brzo prolazi prime kada moze da bude dominantan a samim tim i prozor za napad na titulu. Drugim recima, pokazace se zaista da ukoliko zeli titulu onda ne sme da potpise taj ugovor sa Denverom.

  • +1 1
Link to comment

nece dzamal i mpj resiti problem u odbrani, ali ce resiti problem u napadu i u velikoj meri podici kvalitet ekipe

 

u sportu je samopouzdanje jako bitna stavka, pored denverove lose odbrane gsw izgleda kako izgleda jer su puni samopuzdanja, igrali su kuci u specificnom trenutku kad su posle 2+3 godine napokon kompletni i naravno radi se o suterski verovatnonajboljoj ekipi ikad

sve to moze drasticno drugacije izgledati na gostojucem terenu, protiv ekipe koja napadacki moze makar u velikoj meri odgovoriti

svi potenciraju denverovu odbranu, a napad je verovatno i veci problem

u ovom sastavu, izuzimajuci jokica, glavni protagonisti su barton i gordon, to je jednostavno pretanko

 

i ne znam zasto makar nisu probali bez grinova u petorci, sa gordonom kao drugim visokim kad gsw igra sa niskom petorkom

u tim periodima su u obe utakmcie doziveli masakr

Link to comment

MPJa bole ledja nakon sto je pojacao treninge, kamoli da igra celu sezonu/plejof. Ta prica je zavrsena. Pojeli su govno i sad moze da im se pale lampice koliko hoce. Jokic je dovoljan da budu Atlanta zapada, ali plejof ce biti u najboljem slucaju mucenje, a u najgorem redovne blamaze. Nije da se nije videlo i nije da nismo svi pisali. Izlozilo nas malo onih 9-10 utakmica kad su svi bili zdravi prosle godine, ali nije bilo realno. Prilicno sam siguran da dogodine moze i Jokic da overi neku povredu, bas kao sto se desilo KDu i Westbrooku u one dve sezone kad su na smenu bili povredjeni. 
 

@pbg12345 to je Malone, tesko da bi protiv GSW bilo sta pomoglo ali mazga ti nece menjati nista. Samo ovo sto igra Bones je ravno cudu. 
 

 

Link to comment
19 minutes ago, pbg12345 said:

sto atlanta :D

nisu oni valjda mera za lose

 


Ne ova sada Atlanta, ona sa Horfordom i Milsapom što je bila večno dobra i pri vrhu Istoka ali nikad nije mogla dalje od Lebrona i Bostona u PO. Simbol za mediokritet.

Link to comment

exexe, to su ti odgovori na nivou 7og razreda

brate bolje me ignorisi ili ako vec imas potrebu da komentarises na tom nivou, oteraj u kurac, umesto tih satro spustajucih komentara koji su na nivou pubertetlija

 

ili da se vratimo u leto 2019 i zakljucimo kako je menadzment klipersa i bruklina go kurac jer su debili doveli lenarda/dzordza odnosno duranta/irvinga

jesu uzeli titulu? nisu

nisu bili ni blizu, dakle debili

 

ili lejkersi, oni muceni ni do PO ne mogu

a da uzeli su titulu prosle godine

 

 

e: ulete mos

ok @Mos to ima vise smisla, mada se ne slazem i dalje :D 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

dobro brate, izvini sto sam bio grub. 

 

u pravu si. denveru ce biti super ako bude na nivou ove atlante ubuduce.

 

edit: ova sto je mos pominje je malo ozbiljnija prica bila.

Edited by Joe D
Link to comment
3 minutes ago, Mos said:


Ne ova sada Atlanta, ona sa Horfordom i Milsapom što je bila večno dobra i pri vrhu Istoka ali nikad nije mogla dalje od Lebrona i Bostona u PO. Simbol za mediokritet.

ali brate to je trajalo godinama, denver je igrao finale zapada sa 25godisnjim jokicem jos mladjim marejem

 

prosto su imali nevidjen peh, koji ih kosta proslogodisnjeg i ocigledno  ovogodisnjeg PO

moguce da ce i potpuno "zatvoriti prozor" tom jezgru nagetsa

 

ali je prosto suludo komentarisati denver neuzimajuci to u obzir

 

jedino ako neko smatra da nisu trebali dati ugovor mareju, u tom slucaju bi se dalo diskutovati sa tih pozicija

ali ne znam , to bi im tek bio kretenski potez

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

dobro brate, izvini sto sam bio grub. 

 

u pravu si. denveru ce biti super ako bude na nivou ove atlante ubuduce.

denveru ce biti super kad bude mogao koristi igrace na koje trosi gro budzeta

trenutno su drugi PO bez mareja i vrlo bitnog mpj kom su namenili veliki ugovor

 

ako se povrede mpj nastave,mozemo pricati o tome da su novce za njega bacili

zapravo ne bi se imalo o cemu pricati, to bi bila cinjenica

za mareja se radi o pukoj (ne)sreci

 

svakako roster denvera ima mnogo mana, moglo je to bolje izgledati

ali sustinski sve su to sekundardne stvari

vrednost denvera ce se videti kad i ako im glavni igraci budu zdravi

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Sad gledam situaciju u kojoj je Jokić dobio drugu tehničku - nigde faula, žali se bez razloga ko Dončić.

tzv akumulirano nezadovoljstvo :fantom:

valjda je grin savio ruke i udario ga po nosu, makar je to jokic pokusao signalizirati

jbg izraz nemoci

 

a mozda samo iskusno sprema atmosferu za utakmice kuci :s_w:

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

ali brate to je trajalo godinama, denver je igrao finale zapada sa 25godisnjim jokicem jos mladjim marejem

prosto su imali nevidjen peh, koji ih kosta proslogodisnjeg i ocigledno  ovogodisnjeg PO

moguce da ce i potpuno "zatvoriti prozor" tom jezgru nagetsa

 

ali je prosto suludo komentarisati denver neuzimajuci to u obzir

 

jedino ako neko smatra da nisu trebali dati ugovor mareju, u tom slucaju bi se dalo diskutovati sa tih pozicija

ali ne znam , to bi im tek bio kretenski potez

 

Niko im ne zamera peh. Oni su lottery ekipa koju je Jokićeva MVP sezona dogurala do plejofa i to što imaju ustanovljen sistem oko njega već 5 godina pa su samo dodali na ustaljena mesta lošije igrače.

 

Problem je što oni u ovom sastavu, kad se vrate Jamal i MPJ opet ne mogu mnogo da urade jer je situacija na Zapadu takva da neće proći drugu rundu bez 3x bolje odbrane. Tu bolju odbranu neće imati bez prekompozicije ekipe. Na sve to dodaj da ni Debeli neće igrati ovako večno, a i boli ga kurac ovako generalno. Jednostavno nemaju drugu budućnost osim te da budu sredina tabele i uspešan tim za Denver, koji je krš od franšize decenijama. Pisao sam već ranije, nije to loše, naprotiv. Samo ne treba se ložiti na neke titule, a u prirodi navijanja je da se ložimo.

 

"Samo toliko" :D

  • +1 1
Link to comment

ovde se valjda raspravlja da li se pravi roster za titulu ili ne. portland je isto bio u finalu komferencije godinu dana pre denvera, eno ih sad tankuju. vrlo je jasno da nemaju dovoljno ni kad su ova dvojica zdravi zbog konstrukcije rostera, a godinama iste rupe na uspevaju da pokrpe. tako da, tesko da ima sta da se ceka i da se vidi, ili ce biti kreativniji i hrabriji nego do sada, ili sto je verovatnije:

 

1Stride_iPadFullproduct_580x640.png?v=16

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...