Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

harden vec otisho? nesto nisam pratio, polovicno stosekaze.

 

5 minutes ago, Joe D said:

sve u svemu nije to ne znam koliko iznad onoga sto Denver ima

 

LoL.

a i da nije - bilo bi da je Jokic pored njih.

Link to comment

jedan od poslednjih Ringer podcasta je bio o MVP kandidatima.

da ne dužim mnogo tu, jedino je zanimljivo bilo kako su otpisali Moranta i DeRozana zbog slabije igre u odbrani, i kako su baš to igranje u oba pravca stavili u fokus kod Jokića. zanimljivo. naravno, dotakli su se u trenutku i toga s kakvom grupom građana Jokić igra ove sezone. tu nisu radili poređenja sa Embidom, već su izvukli paralelu sa Lukom koji je, po njima, procvetao od kad su mu sklonili Porzingisa i ostavili da igra sa ekipom bez nekog individualnog kvaliteta.

 

elem, deo epizode je bio posvećen analizi Sixersa od kada se Harden priklučio.

svi su oduševljeni kako to izgleda, iako kažu da su bili skeptici pre toga.

ladno ih vide kao ozbiljne contendere za titulu.

imaju 2 glavna argumenta: (1) uništiće plan svakog protivnika za uspostavljanjem tempa utakmice jer i Embid i Harden izvlače ogroman broj faulova i time ubijaju flow, plus obojica po nekoj statistici (nemam pojma kako se zove) predvode ligu po tome koliko je spor napad. (2) Harden ponovo igra kao plejmejker razigravač. otprilike su držali slovo kako je to potcenjen deo njegove igre a kako ume da bude odličan u tome. ja posle otišao na boxscore i gleao Hardenove asistencije, em ih ima brdo em su stvarno asistencije gde ostavlja igrače na ziceru ili čistom šutu, nije da mu broje dodavanja nakon kojih Embid sam izrovari koš posle dodatnih 10s.

Edited by Svarog
  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Jeste, dobio bi 70 utakmica sa Tobijem i Maksijem kao glavnom podrskom.

 siksersi su on pejs za 51w trenutno, dakle Djuro kaze da bi sa Jokicem bilo 61. Jeste malo previse, ali da bi imali vise od ovoga sto sada imaju skoro sam siguran. Jokic vise dize plafon prosecnim igracima i time celoj ekipi nego Embiid, tu nema spora.

  

36 minutes ago, Svarog said:

ladno ih vide kao ozbiljne contendere za titulu.

 

pa ne znam kome je cudno da je fila kandidat za titulu? najjaca prva petorka lige (bar dok se ne vrati CP3). tanja malo klupa, ali ok, gazice ova dvojica po 40minuta pa dokle doguraju. nisu neki 100% savrsen fit, ali je previse tu kvaliteta i prostora za prilagodjavnaje da se plasim da ce biti jos bolji

Link to comment

siksersi su u utakmicama koje je embiid igrao pre all-stara bili on pejs™ za 54 pobede. nemoj da se lazemo da postoji kosarkas koji bi mogao da napravi ekipu od 60+ pobeda od toga sto su oni imali. mozda lebron u mladjim danima, ili dankan tamo negde 2003. 

Link to comment

Harden za 2 0/10, Embid 3/14, sad vidjeh malo detaljnije, mnogo siluju, dosta toga što se pisalo kao promašaj su im bukvalno Netsi oteli iz ruku maltene na parketu, mnogo smaraju ova dvojica sa forsiranjem, očekujući slobodna, sudije pustile malo čvršće i odmah problem.  

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...