Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

samo sto oni ne bi trebali biti zeznuti vec jedni od glavnih favorita

a u situaicji su da im cak i visi PO i nesretni irving je u velikoj meri odgovoran za to

Link to comment

Nece biti prijatno po ove sa vrha kad ih ovako nesto saceka jos u prvoj rundi, umesto nekog raspalog Toronta ili bas ovog Charlotta.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Moća said:

Sta je sa Simonsom zasto ne igra?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Mjesavina svega, kao vuce povredu ledja, zatim nije bio u trenaznom procesu ohoho vremena pa ga polako vracaju, i plus Igraju Netsi u Filadelfiji u Cetvrtak pa vjerovatno nisu htjeli stavit pressing i pritisak na njega. Vjerujem da ce pocet igrat krajem mjeseca.

Link to comment
1 hour ago, MangupIzCivilstva said:

Mjesavina svega, kao vuce povredu ledja, zatim nije bio u trenaznom procesu ohoho vremena pa ga polako vracaju, i plus Igraju Netsi u Filadelfiji u Cetvrtak pa vjerovatno nisu htjeli stavit pressing i pritisak na njega. Vjerujem da ce pocet igrat krajem mjeseca.

 

Dodatno na sve to, njegov pravni tim i dalje priprema spor sa Filom oko novaca koji mu nisu isplatili jer nije igrao, a centralna tacka tog spora je to njegovo psihicko stanje (za koje mozemo da razglabamo da li je bilo realno ili ne). Pa im ne bi islo u prilog da je Ben u depresiji od proslog leta, ali se iznenada oporavio i zaigrao dan posle trejda. Siguran sam da su i Netsi bili svesni toga.

 

Kako god, voleo bih da vidim Bruklin sa svom trojicom na parketu, iako mi nijedan nije nesto simpatican lik, osim mozda Durantule, ne mos ne voleti onakav talenat.

  • +1 1
Link to comment

Nisam ocekiva da Ringer ovako zalegne za Jokaru, jer ne znam ni da li je meni na vrhu liste za 21-22. a ja ga volim vise nego kevu i caleta (vise volim kevu nego caleta), ali opasan bet su stavili. Narocito posle nedelje :D 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Mos said:

Nisam ocekiva da Ringer ovako zalegne za Jokaru, jer ne znam ni da li je meni na vrhu liste za 21-22. a ja ga volim vise nego kevu i caleta (vise volim kevu nego caleta), ali opasan bet su stavili. Narocito posle nedelje :D 

Daj Mos bre, ako nama hard core fanovima nije favorit - pa kako ce onda objektivni glasaci da ga zaokruze kao prvog :)

Ali slazem se, poprilicno izjednacena trka. Jokicev adut je suluda efikasnost i sto uz najmanje suteva i slobodnih bacanja od svih super starova isporucuje zavidne ppg. A vise niko ni ne pominje da je los u odbrani, naprotiv.

Link to comment

Blizi se ponedeljak uvece i duel Jokic protiv Embida.

 

Jedan od najbitnijih meceva u novijoj istoriji lige.

Edited by Milošica
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...