Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ok za Jokaru i lozenje na njegov licni ucinak ali imam utisak da se niko u svetu ne lozi da Denver moze nesto da uradi osim nas Srba. Realno tim pun mediokriteta, Marej jeste klasa i odlican clutch igrac ali nista se timski ne bi promenilo ni s njim, par pobeda vise u regularnoj sezoni i 2:4 umesto 1:4 u plejofu. Nije ni da ostali briljiraju ali kad dodje plejof ostali ce pojacati a Denver nema kako, to je to.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Možda konačno Rid dobije ozbiljnije minute sa klupe, čovek odigrao 30 minuta bez izgubljene lopte, 7 skokova, 13 poena, 4 asistencije.  Forbs isterao demone. Meni ok ova utakmica, nadam se da Melounu postane jasnije ko koliko treba da mu igra u preostalih 30ak. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ok za Jokaru i lozenje na njegov licni ucinak ali imam utisak da se niko u svetu ne lozi da Denver moze nesto da uradi osim nas Srba. Realno tim pun mediokriteta, Marej jeste klasa i odlican clutch igrac ali nista se timski ne bi promenilo ni s njim, par pobeda vise u regularnoj sezoni i 2:4 umesto 1:4 u plejofu. Nije ni da ostali briljiraju ali kad dodje plejof ostali ce pojacati a Denver nema kako, to je to.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


 

 

Koji ostali lebati, Lejkersi se bore za opstanak, Dalas je one-man-team rasulo, Klipersi rahmetli, Portland bez Lilarda, Warriors i Sunsi deluju trenutno kao jedine izdignute ekipe na Zapadu, a sa Jutom i Memfisom bi moglo da se igra na noz. Pricam sve o potencijalnoj situaciji gde su Marej i MPJ zdravi.

  • +1 2
Link to comment



 
Koji ostali lebati, Lejkersi se bore za opstanak, Dalas je one-man-team rasulo, Klipersi rahmetli, Portland bez Lilarda, Warriors i Sunsi deluju trenutno kao jedine izdignute ekipe na Zapadu, a sa Jutom i Memfisom bi moglo da se igra na noz. Pricam sve o potencijalnoj situaciji gde su Marej i MPJ zdravi.


Ako kazemo da su GS i Finiks beton, dve najjace ekipe, ne znam po cemu mislis da moze egal sa Jutom i Memfisom, prvi su jednostavno bolji i namazaniji a drugi napaljeniji i imaju najatraktivnijeg igraca lige koji kida. Ostalo se slazem osim sto Doncic ipak ima bolje saigrace od Jokica a Lejkersi ako dodje plejof mogu da postanu jako zajebani.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Mislim da bi sa potpuno zdravim  i spremnim  Murry-ijem  bili egal u serijama sa Jutom i Memfisom. Lako se zaboravlja da su i prosle  sezone    u regularnom delu sezone  dobili Finiks a cini mi se i Jutu , dobili su dva puta Finiks na strani a tada je igrao Murry . Jokicu jednostavno  najvise nedostaje  Murray  , znaju se u dusu ,  doterali  su tu  two man  igru do savrsenstva . Da je on zdrav bili bi oni itekako konkurentni i ove sezone sa svim manama koji ova ekipa ima. On je najblizi tom all star kapacitetu  u Denverovom timu.

Edited by Micko8
Link to comment

Kad se malo slegnu utisci, izgubili su dve tekme. U jednoj je Jokic igrao sa povredom, u drugoj ga nije bilo. Donositi zakljucke u odnosu na te dve utakmice je pogresno. Ako se Dzamal ne vrati, vrlo su ograniceni. Mogu da prodju prvu rundu na Jokicevo PO ludilo. Za sve preko toga, treba im Dzamal na nivou 20ppg i jace.

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:


 

 


Ako kazemo da su GS i Finiks beton, dve najjace ekipe, ne znam po cemu mislis da moze egal sa Jutom i Memfisom, prvi su jednostavno bolji i namazaniji a drugi napaljeniji i imaju najatraktivnijeg igraca lige koji kida. Ostalo se slazem osim sto Doncic ipak ima bolje saigrace od Jokica a Lejkersi ako dodje plejof mogu da postanu jako zajebani.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Jesu to oni isti, i sa istim rosterom, koji su ispali 4 - 3 u seriji pre godinu i pol od Jokica i Mareja? 

Link to comment

Marej se neće vratiti na nivo od 2020 na vreme (za ovogodišnji plejof).

 

Denver koliko se sećam prošle sezone dobio Finiks na strani back to back, obe tekme išle u produžetke, ima na jutjub kanalu Nagetsa "360" epizoda sa tim gostovanjem. Prva te sezone je takođe bila na par poena razlike.

 

 

 

Nabasao na ovo na tviteru...:lolol:

Link to comment

Mora pasti neki polutupav poraz, pa da ga jebes.
Ali ovaj mali Ayo, stvarno pokazuje kliker.
I jos je rodom iz CHI. Brzo ga zgotivise.
Vec ga komentarisu bivsi igraci, NBA zvezde, ocekuju fine stvari od njega u buducnosti. Budemo videli.

Link to comment

Dobi Atlanta Finiks, Jang bog košarke. Šteta što prošle godine nisu igrali finale. Atlanta u poslednjih 10 ima skor 8-2. Voleo bih da opet iznenade bolje plasirani tim sa istoka, najbolje Filadelfiju.:D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...