Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, askeladden said:

Radule iskusno drzi busiju ispred Laze jer ce pola heroja protesta na prisilnu opservaciju direktno iz pritvora.

Radule kao oni predatori advokati ispred urgentnog, tu će da ih vrbuje. 

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Zamisli Branku Radulovićevu kao ministra nauke

mene nije lako uplashiti :lolol:

 

 

50 minutes ago, James Marshall said:

Srbin info je i dalje tu, pojavila se informacija da su ubačeni provokatori, ali bajanje sa razglasa Danice Crnogorčević će ih konvertovati kao u Age of Empires. 

ko bi tu mogli da budu provokatori. mislim kako se razlikuju :lolol:

Link to comment

Inače na skupu u Zagrebu, gdje su se pojavili svi autentični ludaci s te strane, je govorio i dr Sem Osmanagić, koji se juče družio sa našim Nolom, koji je dr Sema danas zamijenio Dodikom. 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
20 minutes ago, James Marshall said:

Srki i njegovi komentari su prajsles, zvuči kao neki devedesetogodišnjak kome je ispala proteza, a lik nema ni 50

 

Takav je i onaj Теша senior sa srbin.info, dikcija kao da mu je vruć krompir u ustima. Jel ima neki ludak bez govorne mane?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Locust said:

 

Takav je i onaj Теша senior sa srbin.info, dikcija kao da mu je vruć krompir u ustima. Jel ima neki ludak bez govorne mane?

I Dejan Petar ima neko frfljanje 

Link to comment
1 minute ago, Locust said:

 

Na njega sam i mislio kad sam napisao ''Teša Senior'' :D Zato što obojica frfljaju.

Meni odmah Teša Original na umu sa onim njegovim odumirućim glasom pri kraju rečenice :D a kako si opisao ovo s krompirom taman na Tešu odmah pomislih, višak pljuvačke :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...