Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

 

nista tu nece biti od sankcija, ali je zanimljivo... da li ja dobro citam da ona nije demantovala da su i ona i deca vakcinisani?

Edited by Aleksija
  • +1 2
Link to comment

Ne vidim kako su ove dve slike iz tvita u kontradikciji. Ne nudi lecenje, ne nagovara, ne nudi argumente ..."samo" osporava metod ubedjivanja doktorke sa NBG ... 

Naravno da je 1244 debilka, samo kazem da je ovim slikama nisu bas uhvatili u delu

Edited by Lezilebovich
Link to comment



 
Antivakseri u nevjerici, čitav svijet se ujedinio u zlu.
 
Računam da će ovi likovi u nekom trenutku krenuti u pećine sa porodicama.


Naravno, pošto je za srpsko tržište, u prevodu stoji da Rusija ima vakcinu (Sputnjik V, koja je jedina prisutna u Srbiji), a ne vakcine (u Rusiji ima više).  
Link to comment
7 minutes ago, Lezilebovich said:

Ne vidim kako su ove dve slike iz tvita u kontradikciji. Ne nudi lecenje, ne nagovara, ne nudi argumente ..."samo" osporava metod ubedjivanja doktorke sa NBG ... 

Naravno da je 1244 debilka, samo kazem da je ovim slikama nisu bas uhvatili u delu

mislim da bi neko ko nije vakcinisan prvo to pomenuo.

ako je vakcinisana, citav aktivizam dobija pomalo drugu dimenziju.

nije ovde stvar da je neko uhvati na delu, mislim da samo pokazuju licemerje celog projekta.

  • +1 1
Link to comment

Ovo sa prvog skrinšota prosto nije tačno, i mislim da je vrlo lako proverljivo.

Ona se sad verovatno vadi na to kako samo nije za obaveznu vakcinaciju, ali lupetala je baš svašta. A zašto se vadi, pojma nemam. Teško da će joj faliti nešto.

Inače se sećam jednog snimka gde nije htela da odgovori da li su joj deca vakcinisana ili ne, iz koga se moglo zaključiti da jesu.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
mislim da bi neko ko nije vakcinisan prvo to pomenuo.
ako je vakcinisana, citav aktivizam dobija pomalo drugu dimenziju.
nije ovde stvar da je neko uhvati na delu, mislim da samo pokazuju licemerje celog projekta.
Ima ovde advokata, ovo njeno meni liči na savet advokata kako da formuliše stavove u obraćanju u javnosti...

... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Aleksija said:

mislim da bi neko ko nije vakcinisan prvo to pomenuo.

ako je vakcinisana, citav aktivizam dobija pomalo drugu dimenziju.

nije ovde stvar da je neko uhvati na delu, mislim da samo pokazuju licemerje celog projekta.

u svim intervjuima njenim koje sam pogledala (i od pre kovida) ona stalno ističe kako je neopravdano stavljaju u antivakserski koš, buduči da se ona zalaže za slobodu izbora pri vakcinaciji.

što se tiče toga da li je vakcinisana, koliko znam u prekovid periodu saznalo se da jeste bila tokom života i da su joj i deca vakcinisana po rodjenju onim obaveznim vakcinama.

što se tiče toga da li je vakcinisana protiv kovida, koliko znam tvrdila je da nije i izazivala da neko to dokaže.

 

ukratko - meni ovaj njen nastup nije nov, to priča sve vreme. nov je jedino detalj da nikada nije preporučivala nikakav vid lečenja (ne znam da jeste, ili da nije, nego samo kažem da sam prvi put pročitala izjašnjenje tim povodom).

 

 

Link to comment
On 30.10.2021. at 8:53, Mos said:

Hatori i mnogi drugi su prespojili borbu protiv Vucica/rezima sa logikom. Razlog je 24/7 pracenje svih vesti i ko je sta rekao radi nekog kvazi ismejavanja, dok samo sebi jedu vreme, nerve i mozak. Na kraju ih pojede kompletno i stvari postanu bizarne.

 

bravo, savršena dijagnoza

 

deo problema je što mnogi koji se uklapaju u tvoj opis, iskreno veruju da na društvenim mrežama rade nešto ozbiljno i da vode veliku i ozbiljnu bitku protiv vlasti, ali kada posle ovoliko vremena ta njihova borba ne donosi nikakav rezultat, počinje da se dešava da neki među njima prezupče na ovaj ili onaj način.

  • +1 2
Link to comment

Odgovor o tome da li je vakcinisala svoju decu, gledati od 22:00 (video je iz februara 2020)

 

Meni je ovo dole najbliskije razumu u pogledu toga šta je trebalo učiniti:

 

 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, copkillah said:

 

bravo, savršena dijagnoza

 

deo problema je što mnogi koji se uklapaju u tvoj opis, iskreno veruju da na društvenim mrežama rade nešto ozbiljno i da vode veliku i ozbiljnu bitku protiv vlasti, ali kada posle ovoliko vremena ta njihova borba ne donosi nikakav rezultat, počinje da se dešava da neki među njima prezupče na ovaj ili onaj način.

+1

  Nemam tw, sad bacila pogled malo al ne videh jel se bar on vakcinisao al je protiv, kako to zovu , kovid fasizma i prisile, il nije ni vakcinissn

Link to comment

Nesto se mislim sta bi bilo, nedajboze, da zavlada neka klasicna morija,velike boginje, kuga, pu, pu, pu, neki pomor koji ubiva na licu mesta u roku od par dana, sa sve mrtvima na ulici i sto je u nekom jucerasnjem svetu suzbijano vakcinisanjem pod pretnjom upotrebe dugihtm cevi...

Ili, da se pojave od nekud neki neprijateljski raspolozeni vanzemaljci: dal' bismo imali kolaborante, taj rad... :ph34r:

  • +1 2
Link to comment
Ovo sa prvog skrinšota prosto nije tačno, i mislim da je vrlo lako proverljivo.
Ona se sad verovatno vadi na to kako samo nije za obaveznu vakcinaciju, ali lupetala je baš svašta. A zašto se vadi, pojma nemam. Teško da će joj faliti nešto.
Inače se sećam jednog snimka gde nije htela da odgovori da li su joj deca vakcinisana ili ne, iz koga se moglo zaključiti da jesu.
ona je provela nekoliko sati u nekom mupu, hapshena nasabajle nagajbi, kotkuce vrishtala o patriotizmu i ustavu, porazgovarala se ochigledno tamo sa nekim personalom i neshto revidirala, shta je morala/mogla. otad je prvo malo nije bilo, a onda je pretila tuzbama tvrdeci da ona nikad nije rekla da mmr izaziva autizam niti lobirala protiv mmr u tom smislu. posle plave koverte na vrata, jutric kafica™ u policijskoj stanici je sledeci nivo u igrici presvuci karakter prosechnog srbinina sklonog da smatra u rekordnom roku. izuzetno efikasan nivo u vecini sluchajeva. a prevarant se i predomisli, shto mu teshko. i to je tako™

zashto su to izveli s njom, ne znam, pokazno shtagod unsure.gif

shto se tiche vakcinacije, verujem da je vakcinisana od odma, jer (1) to je takav olosh, (2) radi u kovidu i (3) goto 1. mada imam jednu kokoshku koja je sestra u kovidu vec godinu dana s prekidima, upravo se zarazila, i ispostavilo se da nije vakcinisana (istina ne znam zasto, a ne mora se mnogo pretpostavljati, poshto se masa hronichnih bolesnika koji nisu smeli na kraju vakcinisala videvshi da od srbije nema nishta ph34r.gif )

edip[mention=9707]namenski[/mention]. imali bismo kolaborante u prvih 12 minuta.

sent from novi mnogo jak bubamoto.




  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...