Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

On 12.10.2021. at 5:35, Boycie said:

o7 da se zahvalim svima koji imaju hrabrosti da prenesu trash sa twittera ovde. U njega ni ne zalazim ali ono što sam primetio na prenesenim porukama i na FB da avaksi sada obožavaju statistiku ali da praktično niko nju ne razume - kao i u sve ostalo. 

 

Tipa da, Singapur ima ogromne brojke ali to da je smrtnost jako mala zbog vakcinacije to avaks ne vidi. Bukvalno žive u svojoj selektivnioj realnosti. 
 

Drugi problem je što i veliki deo vakcinicanih očigledno nije informisan da nije neobičbo da i pored vakcinacije budeš zaražen. Imamo situaciju da se vakcinicani sve više zaražavaju pa ide kako vakcina ne radi a ustvari je suprotno u pitanju - vakcina spušta covid na nivo običnog gripa/jače prehlade. 

 

Ej, jedan moj drugar koji ali stvarno™ nije baš toliki debil i uglavnom smo kroz život bili na istim stranama je postao avaks i nešto smo se navlačili i isto spominje Singapur... Ja reko, ajde da odem da vidim, kad ono 2, 3, 3, 4 mrtvih na dan. Reko, o čemu ti čoveče pričaš jebeno? Znači bukvalno neverovatno koliko se subjektivno pristupa informacijama i šta sve znaju ali ne znaju da naprave razliku između zaraženih i mrtvih, kao i što praktično niko od njih jebeno ne zna kako vakcina zapravo deluje i šta joj je cilj.

 

6 hours ago, Партибрејкер said:

@Facundo Orellana

Nemoj raduleta da preskačeš, čovek se svojski trudi da se umuva u to probrano društvance.

 

image.png.f843610b6a60dff807aad23d47cb628d.png

 

Samo prenosite Radula, blokirao me od kada sam mu na jedan tvit odgovorio "Jbt, ala si ti prso, Radule :sad:" A nije da nije zanimljiv :D

Edited by Mil@n
Link to comment



Čuh danas da se ovima na respiratoru uzimaju organi i da zato nema obdukcije.
 
To su nam žuti onomad završili, jer smo svi apriori dobrovoljni donori.


Samo što nismo...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Jebo ih ivermektin, sestra od drugara pila to sranje i dogurala do 60 litara kiseonika, još uvijek je kao od stakla a izašla ima par mjeseci

Link to comment

Ivermektin dajem kerovima dve decenije unazad. Nikad se nisam usudio da doziram sam, nikad. Uvek merim psa pre nego vet. dodje. Naučio sam da sa njim nema zajebavanja. Skupa nauka.

  • +1 2
Link to comment

Ne treba nikome braniti da pije to sranje..Ako ti je frka od vakcine a spreman si da pijes pitaj Boga sta, samo cepaj.

 

Prva dozaje na tebe..druga na kucu a treci put i Bog pomaze, udri domacine a Darvin neka presudjuje.

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...