Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

12 hours ago, Mil@n said:

Hatori jeste fijuknuo žestoko, ja ga otpratio odavno, počeo je baš da me nervira, uostalom pričali smo o tome.

No primetio sam da mu neki forumaši lajkuju sadržaj. :cry:

Ja sam ga otpratila nedavno, sporadično su počele bile da mi iskaču neke njegove objave, prvo je bio umereno skeptičan tipa , ima li još nekih bolesti sem korone za lečenje a onda malo po malo postade od žešćih antivaksera  i došlo vreme da mu kažem aj baj. od antivax bisera,danas mi bratanica koja je pozitivna bez ikakvih tegoba sem gubitka čula mirisa ( što je skontala ujutru na poslu uz prvu kafu ) priča kako je otišla odmah da se testira ( banka im inače plaća brzi test čim iko ima sumnju) Kada je stigao rezultat koleginica došla da je zagrli i poljubi nebi li se i ona zarazila i odmorila kod kuće 2 nedelje .U fazonu je ti si fasovala neki blaži virus pa da i ja to obavim, vidiš da nije ništa . ko kad decu vode na zaražavanje ovčijim boginjama . Ljudi su izgubili i ono zrno zdravog razuma

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

^neki jesmo, a neki nismo

INače sjajan blog... Lepi i pitki tekstovi... Ovo o kvantnoj medicini za 50$ sa Aliexpresa je odlično...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

o7 da se zahvalim svima koji imaju hrabrosti da prenesu trash sa twittera ovde. U njega ni ne zalazim ali ono što sam primetio na prenesenim porukama i na FB da avaksi sada obožavaju statistiku ali da praktično niko nju ne razume - kao i u sve ostalo. 

 

Tipa da, Singapur ima ogromne brojke ali to da je smrtnost jako mala zbog vakcinacije to avaks ne vidi. Bukvalno žive u svojoj selektivnioj realnosti. 
 

Drugi problem je što i veliki deo vakcinicanih očigledno nije informisan da nije neobičbo da i pored vakcinacije budeš zaražen. Imamo situaciju da se vakcinicani sve više zaražavaju pa ide kako vakcina ne radi a ustvari je suprotno u pitanju - vakcina spušta covid na nivo običnog gripa/jače prehlade. 

  • +1 2
Link to comment

biju turci, al biju i naši!

 

(sa jednog lokalnog portala)

 

крле, 14.10.2021 u 19:17
треба објавити информацију о броју преминулих од последица вакцинације.

 

Sloboda ili ništa, 14.10.2021 u 20:12
@krle Od vakcine smo pomrli svih tri milijarde i osamsto miliona ljudi što smo do sada primili sotonin žig i nanočip Bila Gejtsa i Klausa Švabe. To ćeš lako primetiti jer više ne postoje saobraćajne gužve nigde na svetu i ne čekaš dugo u banci, prodavnici ili bolnici. Ovo ti pišem iz pakla, đavo nas kuva u ogromnom kazanu na vrlo prijatnoj temperaturi saune ;) Probaj makar jednom u životu da odbaciš magijsko mišljenje i usvojiš racionalno. Tvoj i životi tvojih bližnjih zavise od toga da se što pre batališ gluposti jer u Srbiji svaki dan realno umire između 150 i 250 ljudi samo i isključivo od korone. Gledaj da ne završiš kao hladan leš od bolesti koju vrlo lako možeš sprečiti jednom iglom.

Link to comment
Quote
U svom poslednjem istupu, koji je, za manje od 24 sata imao više od sto hiljada gledalaca, Branimir Nestorović ipak je prevazišao sebe. Govorio je bukvalno o svemu: o LSD-u kao leku (nije lek), o Timoti Liriju kao naučniku (nije naučnik), Papi koji pokazuje satanistički simbol (ne pokazuje), o Džonu Lenonu koga je ubila svetska zavera (nije), o sekti “Crna ruža” koja je odnosila mnogo života (nije postojala), o satanističkim ritualima kod bogatih elita (ne znam šta da kažem), o tome kako “ako voziš bicikl u Kanadi i staneš u parku da napumpaš gumu, uhapse te” (ne uhapse te), da je Indija kontinent (nije), da Bil Gejts čeka novo telo u koje će prepisati svoje moždane podatke (ne čeka), o tome kako propada prodaja mobilnih (ne propada), kako psihoterapija nije naučno dokazana (dokazana je), ali je dokazano da od 2-4 posto gena čoveka dolazi od vanzemaljaca (nije dokazano), kako nismo nastali od majmuna (jesmo), kako ima brod u Jadranu koji hvata zatvorenike za Gvantanamo (nema), kako su “memorijski moduli od 64 gigabajta dokazano deponovani u ćelije ljudskog organizma” (nisu deponovani), kako se svinjama u klliničkoj smrti, 6 sati nakon nestanka moždanih talasa, presađuje mozak i one ožive (ne ožive), da je dinar bolja valuta od evra (nije) i kako je sve ovo već opisao Kjubrik, njegov omiljeni reditelj (nije opisao).
I kada nam Nestorović ispriča kako je on sve gore navedeno shvatio i sve razumeo, gledajući dva najveća filma njegovog omiljenog Kjubrika, “Apokalipsa sada” i “Lovac na jelene”, a njegov domaćin tupog pogleda klima glavom pred veličinom mitske ličnosti gosta, ja se unervozim. Kjubrik nije režirao “Apokalipsu” nego Kopola. Kjubrik nije režirao ni “Lovca” nego Majkl Ćimino. Nebitno, rekli biste. Pa nije baš. Ako ovako lupeta o nečemu ovako prostom, kako li lupeta o ostalim, važnijim stvarima?
Branimir Nestorović je živi primer kako slava, sujeta, egocentričnost, želja za poznatošću (koja posledično donosi ogroman profit), opijenost sopstvenim prisustvom u medijima, može da sroza čoveka. On je, verovatno, nekada bio uspešan lekar za dečije alergije. Kako smo poslednje godine saznali, uvek je bio sklon graničnim oblastima između nauke i bulažnjenja i već je imao sukobe i skandale (kada je, na primer, antihistaminikom hteo da leči Multiple Sklerozu), ali tada nije bilo ovako lako dostupne publike ovako spremne ovce da budu šišane, pa je njegov domet ipak bio limitiran.
Svoj uspon u zvezde počeo je, svi znamo, gaženjem Hipokratove zakletve, kada je građane svesno slagao o prirodi virusa i opasnosti od svetske kataklizme. Kada zvezdani put počnete tako, nema se kuda dalje, no u dublje dno i on nam je to svim svojim bićem i dokazao.
To srozavanje čoveka pred milionskim auditorijumom, nešto je što se retko viđa, čak i u razvijenijim društvima spektakla od ovog našeg. Njegovi youtube nastupi naravno da donose zaradu opskurnim medijskim kućama kao što je Balkan Info, preduzeću koje se, pod tim imenom ne može naći u APR registraciji, čiji se osnivač, vlasnik, kapital, čak ni adresa prijave pravnog lica, ne zna, ali to ipak ni jednoj nadležnoj instituciji ne predstavlja smetnju.
Ovaj penzioner danima snima te svoje internet nastupe, u kojima više čak ni nema govora o medicini, antivakserstvo se već podrazumeva, on sada, opijen svojom javnom personom, kao Narcis uranja u duboku vodu, sate provodi govoreći o temama o kojima ne zna bukvalno ništa, o kojima greši najelementarnije podatke, a koje izgovara kao mahnit, bez ikakvog reda i konteksta, bez smisla, veze i značenj...Nastavak kolumne čitajte na linku, i molimo vas da PODRŽITE NAŠ SAJT KLIKOM NA REKLAME IZNAD I ISPOD SAJTA: https://www.netkolumne.com/2021/09/apokalipsa-sada.html [Molimo vas da kliknite na reklame na vrhu sajta i ispod sajta i tako podržite naš sajt]

 

Ne znam gde drugo ovo sa stavim.

  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

FBz05CXXoAE8WJE?format=jpg&name=medium

 

Evo prilike da se pročešlja ko od ovih 4871 članova ima ljekarsku licencu i da se krene sa primjenom zakona. Koliko čujem, za trojicu imamo poznate sve podatke, tako da ne znam šta se čeka s tim.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...