Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

 

1 minute ago, extragluv said:

ali oni kod drugog pasa izvlace liniju sa dajkom, dok je drugi ihrac lfc-a blizi golu od dajka. smejurija emoji23.png

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

A i ti ne znaš pravilo, a?

 

Middle, beleži ko da napusti ptf... :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Liverpul prilicno naivno igra ovu utakmicu, i pre ovog ponistenog gola bar tri lopte su im zamalo prosle dole u mrtvu sansu.

 

Real = Javor iz Ivanjice na steroidima.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, WTID said:

It means more....

Dok je trajao VAR, napisao sam post i cekao da upisem ime kluba, u zavisnosti od odluke :D

Real ili Liverpool

Link to comment

Nije ni kod prvog dodavanja bio ofsajd, obratio sam paznju jer sam bio ubedjen da je tu svirano. Ovo posle toga jedino ako postoji neko mrljavo tumacenje ofsajda, inace smejurija

Link to comment
Očigledno ne :isuse:
Moraju dva igrača tima koji se brani da budu bliži golu nego napadač. Jedan je gotovo uvek golman, pa svi intuitivno gledamo da li ima još jedan. Ali ovde je golman izleteo pa se gledalo da li su dvojica u polju bliža.
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, extragluv said:

ali oni kod drugog pasa izvlace liniju sa dajkom, dok je drugi ihrac lfc-a blizi golu od dajka. smejurija emoji23.png

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

 

Izvini, o cemu pricas ti? Vidis li gde je Alison u trenutku dodavanja?

Link to comment

Golman moze ode do centra, pa da se sudi ofsajd posto nisu bila dva igraca ispred gola. Ovo treba modifikovati definitivno.

Edited by Miljenko
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

 

A i ti ne znaš pravilo, a?

 

Middle, beleži ko da napusti ptf... :fantom:

 

Kad smo ruxin, levi i ja stajali onomad za katedrom nisi nam drzao stranu :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Pool baš naivno igra. Mada, više mislim da je Klop cenio da im umori vezni red i odbranu. Par igrača i odbrana komotno idu u 34+. Sa ovakvim presingom radi isto što i Pep i nada se najboljem. Pulove šanse go k***. Kad ih imaš moraš da ih realizjes inace gubis. Salah ako ništa ne uradi narednih 20 minuta napolje. Diaz se barem trudi.

Za go, slažem se da je bio. Mada mislim da je pravilo vara apsolutno glupo. Iako je lopta udarila Fabinja računali su pre gola kao dodavanje pa pravilo 1 protivnički igrač iza odbrane.

Brnli na steroidima, ipak.

Link to comment

Nebitno je, jer je lopta do Benzeme stigla od igrača Livrpula, nemoguće da su ofsajd svirali nakon gledanja... 

 

Edit: po sudijama bio je unclear play, I zbog toga sudili ofsajd.. Pa koji kurac gledate??? 

Edited by assignment
Link to comment
Just now, assignment said:

Nebitno je, jer je lopta do Benzeme stigla od igrača Livrpula, nemoguće da su ofsajd svirali nakon gledanja... 

pa da, ukoliko to ne karakterišu kao odbitak, to je jedino opravdanje za ofsajd

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

Ovo posle toga jedino ako postoji neko mrljavo tumacenje ofsajda, inace smejurija

 

Mrljavo tumačenje je da se ofsajd računa ako igrač "deliberately plays the ball" a ne računa se ako je bio napucan pa se odbila liku u ofsajdu.

 

Ovde Valverde nije namerno igrao da jebe oca.

 

Englezi u prenosu spekulišu da ofsajd nije dat jer ni Fabinho nije namerno igrao :lolol: Pa najbolje da je ofsajd jer je Benzema dodao samom sebi od tri martinele!

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...