Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Just now, copkillah said:

 

:fantom:

Ne zezaj, ovo je iz rutinske utakmice otislo na teren Reala bez ikakvog smisla, PSG ih je kontrolisao 70 minuta, Siti 85.

Link to comment

Da nije u pitanju Real, rekao bih da su ove sezone prodali dušu đavolu.

 

No nije ni đavo lud da daje nešto za ništa.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ne zezaj, ovo je iz rutinske utakmice otislo na teren Reala bez ikakvog smisla, PSG ih je kontrolisao 70 minuta, Siti 85.

 

ne postoji rutinski sa Realom, o tome pričam sve vreme

 

prezirem ih najiskrenije, iz dubine duše, ali jasno mi je ko su i šta su

 

evo, da prođu u finale, da, Liverpul svakako favorit na papiru, ali brate ne bih nijednom pomislio da to može da bude utakmica kao protiv Totenhema 2019. kada sam bio prilično miran i siguran u glavi

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

ne postoji rutinski sa Realom, o tome pričam sve vreme

 

prezirem ih najiskrenije, iz dubine duše, ali jasno mi je ko su i šta su

 

evo, da prođu u finale, da, Liverpul svakako favorit na papiru, ali brate ne bih nijednom pomislio da to može da bude utakmica kao protiv Totenhema 2019. kada sam bio prilično miran i siguran u glavi

Pogledaj jos jednom zavrsnicu poslednjih 15 minuta, parada Kurtoa, Mendi iz praznog gola, Grilis sansa za gol, za svo to vreme Real ne da nije imao inicijativu, nego ni igru uopste.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Nema druge, ovo su takve necastive sile u pitanju :gospode:

 

Nisu brt, to dobri Alah namešta da prođu do finala i onda ih Al Liverpool pravednički satre, inshallah, kao Saladin onog krstaškog psa Rejnalda od Šatiljona!

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Nema druge, ovo su takve necastive sile u pitanju :gospode:

Stigoh sad kući iz bioskopa... Sedim pre filma sa kolegom i kažem mu, stižemo posle filma na produžetke... On meni kakve prdužteke, ja njemu videćeš, Real je to...

 

Izlazimo iz bisokopa, 1:0 za City, kaže on meni kakve produžetke i smeje se, ja njamu, Real u 90 i 93 ...

 

Stiežmo ispred njegovog stana, telefon zvoni 1:1... Pričamo mi  joše malo, čujemo uriolk iz kladionice, ja počinjem da se smejem...

 

Načastive sile, jebem im mater, i sad penal...

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

ALLLLLLLAHU AKBAR!

 

Mo je rekao da želi Real u finalu, tebi i meni je to dovoljno :fantom:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Nisu brt, to dobri Alah namešta da prođu do finala i onda ih Al Liverpool pravednički satre, inshallah, kao Saladin onog krstaškog psa Rejnalda od Šatiljona!

Ma nemate sanse, jbg.  Bolje vam je da Siti udje u finale :D vidis ti sta ovi rade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...