Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Bila sam.

To im je autlet radnja, cena je 1550,00 dinara, izbora nekog, trenutno, ima samo za dečije modele,

od ženskim ima finih japanki, problem su brojevi, 37 pa 40. Muških modela baš malo ima,

dragi je izabrao jedne papuče

Žene koje rade tamo su rekle da su danas prodale gomilu modela, ali da im stiže stalno roba,

pa bi za par dana vredelo otići opet, ko voli i kome je blizu.

 

 

I Jysk tamo ima autlet, svašta nešto za malo para i još gomila nekih radnji.

84ka staje baš ispred tržnog centra.

Link to comment

E da, u Idei, mojoj lokalnoj al' pretpostavljam da je u svakoj, pivo na sniženju, Kozel limenka 99,00rsd,

Staropramen 70 i neki dinar i još neka, al' sam zaboravila cene.

Link to comment
  • 1 month later...

E. Jutros prijavih crknutu peglu na vocapu. Kupljena nova. U Tehnomaniji u Disu samo danas 20% popusta na male kućne aparate (ne znam da li je u svim ostalim Tehnomanijama isto). Pegla nije mogla da izabere bolji dan za crkavanje :)

 

Edit: Dis iza Zmaj pumpe na autoputu

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Čini mi se da je ovo najprikladniji topik za sledeći link.

 

http://www.slglasnik.com/biblioteka-drustvena-misao/edicija-publikus/rafali-u-kamenolomu

 

РАФАЛИ У КАМЕНОЛОМУ
Зоран Пановић
прво издање, 2009, 14 х 20 цм, 536 стр., броширан повез, латиница
ISBN 978-86-519-0295-9
Обавештење о продаји књига на порталимa и актуелним акцијама
1.210,00 РСД
55,00 РСД       

 

 

 

  У књизи је сабрано 200 колумни које су објављене у листу „Данас"од октобра 2004. до јуна 2009, а које су дело актуелног главног и одговорног уредника тог листа, иначе једног од напризнатијих коментатора  и колумниста у домаћој штампи.

 

 

Rekordno sniženje 95,5%

Ovo delo štampano je za vreme dok je Slobodan Gavrilović bio direktor Službenog glasnika. Koliko je primeraka ove knjige prodato po punoj ceni, a da to nije bilo u okviru đuture uvaljivanja po institucijama?

Edited by halloween
Link to comment

У Идеи распродаја целог Сунђер Боб асортимана 70%.

Нпр. аутић на даљински са 4-5 хиљада, на 1200-1500, фигурице 450, плишане фигурице 70цм испод хиљаду итд.

Доста је већ отишло.

Link to comment

Na Vidikovcu je otvorena radnja u kojoj se prodaje razna prehrana (grickalice, marmelade, neki sokovi, vina, konzerve...) pred istek roka trajanja, seckalice, sokovnici, posuđe, kućna hemija, kozmetika.

Cene interesantne za ono što bi nekome možda bilo potrebno (tipa paket male Cockte je 300 RSD).

 

Vlasnik kaže da robu nabavlja od Carine (zaplenjeno i slično) i otkupljuje robu pred istek roka.

 

Radnja je na potezu pijaca - škola.

 

TT

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...