Jump to content

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Ja baš ne vilm smirnof. VIše volim Ruski standard i stoličnaju.

 

Jel mozes da mi objasnis razliku izmedju ukusa vodke? Meni svaka ima miris, pa pretpostavljam i ukus, kao razblazeni alkohol iz apoteke.

Link to comment

Jel mozes da mi objasnis razliku izmedju ukusa vodke? Meni svaka ima miris, pa pretpostavljam i ukus, kao razblazeni alkohol iz apoteke.

 

ako ne zameras, rekao bih koju..nije svaka ista, ove plemenite, vise puta filtrirane lakse "klize", imaju "pitomiji" ukus...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Micro usb kablovi na www.aliexpress.com ~0,6€ kom, uopšte sve te elektronske kineske džidžabidže su tu jako jeftine. Čeka se 20 do 30 dana isporuka ali mi je sve do sada stiglo.

 

Preko Alija može da se kupi bukvalno bilo šta za 2-3 puta manje no u prodavnici (sem hrane, naravno). I sve živo i mrtvo stiglo uredno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Telekomova usluga sugestivnog naziva.

 

 

 

Ako ste navikli da razgovarate u večernjim satima, odaberite novu dodatnu uslugu Noćni razgovori i pred Vama su dugi neograničeni telefonski razgovori!

Uz mesečnu pretplatu od samo 118,80 dinara (sa PDV-om) moći ćete da razgovarate sa Vašeg fiksnog telefona za 0 dinara svakoga dana, u periodu od 21:00 h do 07:00 h, u domaćem saobraćaju (mesnom i međumesnom).

http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=124&id=162

Ukoliko je neko zainteresovan, neka proveri kakvi će uslovi važiti od prvog avgusta - mislim da ukidaju opciju za međumesne razgovore, ali nisam siguran.

Edited by Malkmus
Link to comment
  • 1 month later...

Subotička mlekara smanjila na kvarno količinu sa 1,5 kg na 1,45 kg jogurta , pa ga kao dala na akciju po ceni po kojoj ostali proizvođači prodaju 1,5 kg. Pilićari, jajare.

Link to comment

Subotička mlekara smanjila na kvarno količinu sa 1,5 kg na 1,45 kg jogurta , pa ga kao dala na akciju po ceni po kojoj ostali proizvođači prodaju 1,5 kg. Pilićari, jajare.

 

koliko je to u litrima

Link to comment

koliko je to u litrima

na tu prevaru da nam tečnost izraze u kg smo navikli. Nije isto, zavisi od gustine, ako se dobro sećam. Za jogurt otprilike bude 1kg= 0,95 l.

 

edit- ko je Rade?

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...