Jump to content

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

kome trebaju kablovi za ajfone i ajpede (ne za novu generaciju), u kineskom TC La Sorella, Terazije 30, ima standardnih kineskih kablova za 200 dinara, istih onih koje u prodavnicama mobilnih prodaju za 2-3 puta vise, a ima za iste pare i ravnih kablova od 2 metra duzine.

 

nema za Lightning standard, jebi ga.

Link to comment

Vero oborio ocenu dečijih papica skoro svih za 25%, kapiram da je to zbog solidarnosti i gomile sveta koji kupuje za pomoć ugroženima, ja sam baš s tim razlogom otišao juče ni ne znajući za popust i neopisivo sam se prijatno iznenadio, nagurao sikspekove juvitane i hippa u kolica. Uzeo sam i jedan za svoje dete, šta sad.  :ss1:

Link to comment

:thumbsup:  Bilo je još u subotu tako, ja sam baš išla po onim spiskovima šta je najbitnije da se donese i za sve te stvari nešto je bilo na popustu u Veru.

Link to comment

Micro usb kablovi na www.aliexpress.com ~0,6€ kom, uopšte sve te elektronske kineske džidžabidže su tu jako jeftine. Čeka se 20 do 30 dana isporuka ali mi je sve do sada stiglo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

e nek sam izmislila ovaj topik da mogu nenjeg da mecem sta hocu -_-

 

vulkan u novom merkatoru, a verovatno i svaki vulkan, ima na chudesnom snizenju biblijski atlas, ilustrovan, sa puno slika i mapa, a teksta isto dosta sa vrlo sitnim slovima, za samo 1990 :)

 

mada sam nominalno ciljala na decu, sad chitam. prevodio jedan od onih pristojnih popova, ne mogu sad da setim. (edip. setila. davor dzalto)

Edited by gospa buba
Link to comment

kome trebaju kablovi za ajfone i ajpede (ne za novu generaciju), u kineskom TC La Sorella, Terazije 30, ima standardnih kineskih kablova za 200 dinara, istih onih koje u prodavnicama mobilnih prodaju za 2-3 puta vise, a ima za iste pare i ravnih kablova od 2 metra duzine.

 

nema za Lightning standard, jebi ga.

 

Kome treba miris spaljene plastike i izbijen osigurac, svakako neka pozuri i kupi to jebeno djubre.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Smirnoff 999 maxi.

Hamlete, Boško i ostali.

Ja baš ne vilm smirnof. VIše volim Ruski standard i stoličnaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...