Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

  • 2 months later...

Nikko se ne hvali koliko je kupio juče Bliceva sa kuponom za Maxi? Amateri...kupio sam jubilarnih 100 komada za 3000 din i dobio 10000 kupona znači zaradio sam 7000 dinara :0.6:

Link to comment
Nikko se ne hvali koliko je kupio juče Bliceva sa kuponom za Maxi? Amateri...kupio sam jubilarnih 100 komada za 3000 din i dobio 10000 kupona znači zaradio sam 7000 dinara :0.6:
zašto si posetio 100 maxija, yeezus are you a spambot
Link to comment
  • 2 weeks later...

Za forumske hipsterske momlke ili one koji prosto vole taj odevni predment - muški prsluci , kao oni što idu uz komplet odela po ceni od 499 dinara komad u prodavnici vrlo neobičnog sadržaja čija je osnovna delatnost prodaja raznoraznih užadi. Prodavnica na uglu Sarajevske i Višegradske. Dobili su i dobijaju iz neke bosanske proizvodnje razne odevne muškoženske komade po neverovatno smešnim cenama , prsluci su jedan od njih. Bilo i nekih retro ženskih pantalona od somota od 300 dinara :o ako nizašta drugo dobre kad se čisti sneg.

Link to comment

Idem sutra ranom zorom da pokupujem sve a onda ću da vam valjam po duploj ceni, nije trebalo da se odajete :lolol: Ako budete imali samit ispred prodavnice pošaljite lozinku pa vas zovem na kafu i rahatlokum :) Bubo, ako bude brojeva cenim da će deda biti najzadovoljniji izborom u ovoj prodavnici svega i svačega

Link to comment
  • 3 months later...

Danas išao poslom kroz Ruzveltovu i u onoj maloj knjižarici ispod uprave AMSS, pre voskarske radnje, snimim Piatnikove karte za igranje. Imaju dva-tri modela od ne baš besne vrste, plastificirano, 180 i 210 dinara po špilu. U poređenju sa Trefflovim od 500 kinti za špil čija je jedina prednost u malo krupnijim brojkama i simbolima, prava zgoda. 

Edited by ajgor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...