Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Može neko da preporuči prodavnicu sanitarija i pločica a da me ne ošure.
Posle Cvetka ka MML ima par prodavnajzli, otprilike jedna preko puta druge, zaboravio kako se zovu. Uzimao pre par godina za kupatilo, bilo pristojno. Ne znam kako je sad.
Link to comment
Ona kermika prekoputa piramide u onom azaro staklencu mi liči da je previše fensi.Send from WC šolja by BVK
šabanieditako nemaš nameru istovariti 100tinak k dinara ne mili im se ustati sa stolice Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
http://www.itim.rs/http://www.sikomerc.com/Цене санитарија које се налазе на овим сајтовима су мање-више цене које се крећу по радњама. На бувљаку има доста санитарија. Чак истих ових што се продају по радњама. Цене су ниже, али не нешто драстично, 10% до 15%. Ове 2 радње су згодне да се обиђу пошто се на Дорћолу налазе једна до друге под истим кровом, па може више модела да се погледа.
Link to comment

Svaka keramika je dobra, samo nemoj koristiti plasticne platne ako ih dobijes. Znaci najjeftinije.Slavine i bojleri samo sa sto duzom garancijom.Instalateri mogu da zeznu kod montaze slavine na sudoperi i da ti stave naopako vrata na tus kabini. :)e: slavinu neku italijansku sam u startu menjao tri puta

Edited by fragand
Link to comment
  • 2 weeks later...

Za ljubitelje čoko smokija svih ukusa , pakovanje od pola kilograma u Soko Štarku 150 dinara.Upravo privodim kraju trećinu istog , računam da nejač kojoj je namenjeno ne zna šta je po kile u velikoj kesi -_-

Link to comment

Kad smo već tu, uskoro novi smoki ukusi, i novi štark keksi, nama stigli uzorci...Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Za ljubitelje čoko smokija svih ukusa , pakovanje od pola kilograma u Soko Štarku 150 dinara.
to je novo? do sada je najvece pakovanje bilo od 250gr.
Link to comment

u "rodi" set od 3 x 250 gr prijatno margarina (dijet, softi, mlečni) za 130 -140 dinara. zavisi od 10% popusta.

Edited by djordje geprat
Link to comment
to je novo? do sada je najvece pakovanje bilo od 250gr.
Ovo je tzv rinfuz, zato toliko i košta, sipano verovatno lopatom u veliku kesu ali meni ne smeta :piggy:
Meni je ono pakovanje od onako malo bila uvreda, pojedem ga dok dođem na kasu !Send from WC šolja by BVK
Jes vala, zaključila sam da mi je ova kesa taman i danas otišla po još 1 vrstu, da imamo salatu od smokija :P
Link to comment

Preko puta senjačke pijace "Famis" ima fabričku radnjicu sa bar 20% nižim cenama nego u Maxiju i ostalim radnjama. Jeste da su "Famisove" prerađevine dosta skuplje, ali im je i kvalitet bolji od proseka. Većina proizvoda nudi se i u rinfuzi, ali kome se više dopada, drže i pakovane varijante. Pored je i Roggenartova pekarica, taman da se upotpuni nabavka.

Link to comment
Preko puta senjačke pijace "Famis" ima fabričku radnjicu sa bar 20% nižim cenama nego u Maxiju i ostalim radnjama. Jeste da su "Famisove" prerađevine dosta skuplje, ali im je i kvalitet bolji od proseka. Većina proizvoda nudi se i u rinfuzi, ali kome se više dopada, drže i pakovane varijante. Pored je i Roggenartova pekarica, taman da se upotpuni nabavka.
super info, na senjaku sam cesto poslom al nikad nisam zagledao oko pijace :)
Link to comment
super info, na senjaku sam cesto poslom al nikad nisam zagledao oko pijace :)
Važna sitnica: poput mnogih prodavnica na i oko pijaca, ne rade ponedeljkom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...