Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Аман код царине је пре тога био пет шоп, пре овог скорог реновирања је био баш критичан, сад може да прође али је и даље Аман јбг.

 

Онај Аман плус ил како већ у Тошином је океј, он је био Интерекс раније, нема неке разлике овако сем што је скромнији понудом јелте.

 

Кад већ анализирам крај ту је скоро отворени супер Дис тамо ка институту, ценовно је као Макси рекао бих, можда за нијансу боље снабдевен.

 

И наравно остаје најјачи мегамаркет у граду вероватно - Меркатор али он је за ове с дубљим џепом, Русе и остале, тамо ретко залазим :D

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

najjači dragstor na nbg je bio str novi dan, danas se zove str dance u gandijevoj b44

imali su zidne novine gde su kačili fotografije sa druženja zaposlenih, sa mitinga(jogurt revolucije), sredom nije radio tzv sportska sreda. jedini lokal koji je pretekao na istom mestu sa istom delatnošću

 

vlasnik je bio paja seljak, i burazer al mu se ne sećam imena

Link to comment
1 hour ago, Midžeta said:

 

:lol:

 

Nista ocekujte ovih dana moj izvestaj kako sam se provela u Amanu na Vidikovcu :lol:

Aj kad već ideš proveri nam da li je istina da ne može da se nađe sve iz potrošačke korpe u istom Amanu:D

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, duda said:

Kupovala u Amanu onaj indijski pirinač u platnenim vrećicama ali više ga nema :cry:

Šta, nema više onog basmati pirinča?

To je jedina stvar zbog koje sam ukazio u Aman 2x godišnje.

Btv, prošli put sam hteo uzeti i neki beki sir u kriškama, i prodavsčica je bukvalno bila u fazonu “ne želite ovo uzeti”, možda ovaj biljni samo… :lolol:

I svaki put je popriličan objekat bio skoro potpuno prazan, ne znam kako posluju uopšte.

 

U blizini imam neke male Maxije, i pošto često zaksnim na pijacu, dosta kupujem sveže voće i povrće tamo. Moram priznati da im je ponuda solidna, a ni cene nisu bezobrazne kao kod drugih grupa prozivoda. Ne smrdi nikad, renovirali su ih jedno 6x od kako su došli belgijanci, sad u zadnjoj turi su izbacili odeljenje delikatesa… :unsure:

Edited by mraki
Link to comment

Ovaj moj nije nesto preterano prazan, mada ima preuske one prolaze izmedju rafova pa to stvaradodatni utisak da je radnja sasvim dovoljno popunjena.

Kupujemo sokice, to je isto kao i bilo gde drugde, stvari za kuhinju tipa sundjera, kesa za zamrzivache, itd itd, Luka obavezno trazi kecap da kupi.

Ja sam obozavala njihovu policu Razno, tu gde sam onaj kul ves nalazila do nedavno.

Ponekad imaju neke decije trice interesantne.

Mesu ne prilazim, ne zezajte se ljudi. Banane deluju normalno. Frizider sa jogurtima normalan. Bliz zena na izlazu i sladoled. Sta vise coveku treba :sleep:

Link to comment

Meni Aroma najgora zbog sastava zaposlenih. Ne znam gde ih pronalaze, ali tamo niko nije čitav, ni u jednoj radnji.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment

Da dodam Sumadija market, susretala se par puta, tezak raspad sistema. Sve je toliko nagurano da se jedva provlacis izmedju polica, mogu da stave obavestenje da ko ima visak kilograma ne ulazi.

 

Usla u Aman koji je jos i normalnog izgleda poslednji put prosle godine, morala brzinski neki slatkis za poklon da kupim, a Aman je bio u kraju. Vidim sta je nakskuplje, uzmem to - ovo sto pominje slepa zivana, ne bih se setila naziva da ona nije napisala. Inace sam samo to kupila, dolazim na kasu gde radi neki bajker, pogleda u korpu, pa u mene i rece: ko zna zna :D Dobitnik poklona je bio odusevljen slatkisem.

 

Market Padina je ipak neprevazidjen koncept od igle do lokomotive i sve je svuda lavirint fazon. 

Edited by Stela
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

U Bermudskom sam trouglu: Aman - Vero - Venera

Maxi mi je daleko pa ga takoreći bojkotujem.

Vero izgleda najkulturnije i ima zanimljivih stvari (dobar hleb), ali često provalim da im se sladoled topio i često na rafovima imaju proizvode kojima je odavno istekao rok.

Aman (ovaj kod mene) ne drži meso, hvala bogu, frižideri im isto crkavaju svako malo.

U Veneru skoro i ne ulazim.

Svetafor koji mi je najbliži (onaj kod Soko Štarka) kad sam zadnji put bila izgledao je kao neki magacin posle zemljotresa, kao da miševi kolo vode.

Inače, upoznala sam osobu koja radi u Svetoforu i obožava svoj posao. To svrstavam u čudo.

inače, nešto se prisećam da sam negde videla vest o aferi "Aman i pranje para" 

  • +1 1
Link to comment

E, da, Svetafor...žalosni magacinski enterijer, ali tamo sam ugledala kućne merdevine (turske) koje sam u gradu platila čak 2-3000 više. : D

I svidela mi se (opet turska, čini mi se) polica za obuću, za nešto privremeno, nije ni 500 din (tvrda plastika i drvo):

 

viber_image_2024-04-16_13-03-27-313.jpg

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
9 hours ago, mraki said:

Šta, nema više onog basmati pirinča?

Nema i ne znaju uopšte da li će ga više imati :cry:

Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Meni Aroma najgora zbog sastava zaposlenih. Ne znam gde ih pronalaze, ali tamo niko nije čitav, ni u jednoj radnji.

 

Gde? Ja sam bila par puta u Aromama, i prodavachice su bile vrlo komplementarne za dete i ljubazne prilichno. Ali cene su da se malo smrznesh.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Meni Aroma najgora zbog sastava zaposlenih. Ne znam gde ih pronalaze, ali tamo niko nije čitav, ni u jednoj radnji.

netačno

makar što se tiče ns

zamalo da se grublje izrazim

Link to comment

Pišete gluposti, 99% nije tačno

 

Ok nije Whole Foods ali ima Pik stišnjena, Poli parizer, Ribela humus, pančevački kefir, Rubin litarska vina, Vrnjci kisela, neke gotivne tortilja, dobar ajvar, jeftin limun. Čak trenutno ima i vrhunska kafa iz Uroševca - Ferizaja, nemerljivo bolja od Granda.

 

Meni više ne treba.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...