Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Serdjo Oliveira iz Porta bi trebalo da stigne u Romu na pozajmicu plus pravo otkupa za nešto manje od 15mil€. 
Nadam se da je Ndmobele drugi veznjak kog Murinjo pominje. 

Link to comment

Baš težak maler, pre svega za njega, a onda i za talijane (za juventusom ne ronim suze). Do samog Katara bi trebao da se oporavi, računam da je 9 meseci neki srednje pesimistični period rehabilitacije u ovom trenutku, ali da li će bez njega Italija pregurati baraž? Uz Barelu i Donarumu definitivno nosilac nove Italije. 

 

Najbitnije je da se on uspešno oporavi i da njegova karijera u narednim godinama ne trpi, ali tu je čini mi se i najveći "?". 

  • +1 1
Link to comment

Večeras Superkup sa Juventusom na Meaci. Što se mene tiče, za Inter možda i najnebitnija utakmica do kraja sezone, ali sa druge strane što da se ne iskoristi šansa za ovaj polutrofej.

Čak veći motiv treba da bude tamburanje torinske dame, čisto u pedagoške svrhe, plus statementtm ostalim rivalima za nastavak sezone.

Link to comment

sandro lol

 

koliko groznih igraca ima u juventusu, mislim da ih ni terzic sa svojim kombinacijama ne bi unakazio koliko su se unakazili u poslednjih par godina

Link to comment

Lagani trening za plavo-crnog giganta, Inzagi je procenio da nam više znači 120-minutna sesija :fantom:.

 

@Meazza Koliko god ne podnosio Moratu, deluje mi da ih je više unesrećio genije koji je došao na ideju da oformi vezni red Rabio-Mekeni-Bentakur-Remzi.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...