Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

3 hours ago, John Coltrane said:


@ducca u neverici!!!


Priča se već danima da je i Bajern u igri za Xabija, ali jajarski je sad kad zaostaju u trci, mislim da će to presuditi da ih odjebe. Hansi će nazad u Minhen, mmw.

Link to comment
15 minutes ago, ducca said:


Priča se već danima da je i Bajern u igri za Xabija, ali jajarski je sad kad zaostaju u trci, mislim da će to presuditi da ih odjebe. Hansi će nazad u Minhen, mmw.


Priča se mesecima, tj. otkako Elita™ gazi u BuLi, da Xabi, navodno, ima klauzulu vezano za prelazak u neki od tri bivša (igračka) kluba - Real, Bajern i Liverpul. 
Sve su to naklapanja, ipak bi najveći šmeker ispao kad bi ostao u Leveru i sledeće sezone. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Priča se mesecima, tj. otkako Elita™ gazi u BuLi, da Xabi, navodno, ima klauzulu vezano za prelazak u neki od tri bivša (igračka) kluba - Real, Bajern i Liverpul. 
Sve su to naklapanja, ipak bi najveći šmeker ispao kad bi ostao u Leveru i sledeće sezone. 

Naravno ali i najveci rizik za trenersku karijeru.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Naravno ali i najveci rizik za trenersku karijeru.


Što rizik? Mlad čovek, tek je na početku karijere - dve sezone u Sosijedadu i sad druga u Leveru. Izazov je braniti “salataru” i igrati LŠ (potencijalno braniti, naravno).
 

Bar evropski top klubovi ne oskudevaju u otpuštanju trenera…

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Što rizik? Mlad čovek, tek je na početku karijere - dve sezone u Sosijedadu i sad druga u Leveru. Izazov je braniti “salataru” i igrati LŠ (potencijalno braniti, naravno).
 

Bar evropski top klubovi ne oskudevaju u otpuštanju trenera…

Sve stoji osim sto je tesko ponoviti ovu sezonu u ligi koju je okupirao Bajern. Valjda je najteze osvojiti nemacko i sad sa PSZ francusko prvenstvo.

Link to comment

Mislim da nije rizik za karijeru, jedna potencijalno loša sezona neće poništiti prethodan dobar rad. Više je do nekog proračuna kuda bi išao, sad mu je prilika za Liverpul, a da li će biti na leto 2025? Ako Pul nadje dobrog trenera onda ne.

Link to comment

Sad mu je momenat da bukvalno odabere tim, Lever teško da će na duže staze moći da izdrži ovako, pa čak ni da zadrži kostur tima, već se pominje brdo odlazaka. Nije ni malo realno da ostane, a ako uzme salataru tamo je besmrtan i job done. 

  • +1 1
Link to comment

Dok sam izvrteo sve tenise, indoor atlektike i ostale basket Q na vrlom SK, Elita™  je već povela i Mainc je uspeo da izjednači. 
 

edit: i to Kor, dete Levera :dry:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...