Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

1 minute ago, Eleniko said:

Će im uzmu Ćavija garant 

On ima u ugovoru da moze da ode cim ga zatraze Liverpul ili Real.

Link to comment

Auspuh odličan, u prvih 10min par cm ih delilo od penala kad je DeLiht igrao rukom na ivici 16m, a evo sad i postižu gol za 1:0 koji je neopravdano poništen! 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Auspuh odličan, u prvih 10min par cm ih delilo od penala kad je DeLiht igrao rukom na ivici 16m, a evo sad i postižu gol za 1:0 koji je neopravdano poništen! 

Tako te volim, kad navijas za za Augsburg :heart:

Link to comment
15 minutes ago, Lancia said:

Tako te volim, kad navijas za za Augsburg :heart:

 

Da baš....

 

Inače setio sam te se pre 2 nedelje kad je Palacios zabio za pobedu u samom finišu. Od dolaska Torupa imaju solidan skor, pogotovu s kim su igrali od kraja oktobra pa na ovamo.

Link to comment

za sada ok kolo, red bul puko, od auspuha se nije moglo više ni očekivati. ne verujem da ću ovo reći, ali lepo bi bilo da još i lažna elita večeras dobije, a mi sutra...

Link to comment
11 minutes ago, aram said:

za sada ok kolo, red bul puko, od auspuha se nije moglo više ni očekivati. ne verujem da ću ovo reći, ali lepo bi bilo da još i lažna elita večeras dobije, a mi sutra...


Tako te volim, kad navijaš za Elitu™ :heart:

Edited by John Coltrane
  • Haha 1
Link to comment

28 šuteva, 9 u okvir gola, promašaj Telje sa petercu u 92min.

BMG u mrtvom bunkeru ceo meč. Nekom magijom ostalo je 0:0 protiv druge najlošije odbrane u BuLi koja je primila 38 golova. Užas.

 

Da stvar bude gora posle sledećeg kola u kom Elita™ gostuje Darmštatu, igra Pokal protiv Štutgarta pa meč sezone kući sa Bajernom 10.02.

Kup Afrike traje do 11.02.

 

Želim™ da što pre ispadnu Nigerija, BurkinaFaso, Obala Slonovače i Maroko....

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, aram said:

lepo bi bilo da još i lažna elita večeras dobije


što bi reko moj omiljeni kelner u Manježu nakon što je prosuo liku flašu koka kole na bele farmerke "e, ti nemoj više da mi dolaziš" :sad3:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Telja x2 kod feneraša. Alonso je na klupi ostavio par prvotimaca za budu sveži za utorak i Pokal sa švabama. 
 

BMG na Aliancu drži 1:1.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...