Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

Sto jos gore cute i na fenomenalne uspehe 1860...

 

Sto se tice Salihamidzica, njemu se mediji u Nemackoj predvideli odlazak jos pre mesec dana...onda se to smirili posle dobro pocetka sezona medjutim sada se ponovo dize kuka i motika...

 

Brazzo raus

Wir würden es begrüßen, wenn Hasan Salihamidzic "Brazzo", eigenständig seinen sofortigen Rücktritt als Sportvorstand verkündet!

https://www.change.org/p/fc-bayern-münchen-pro-hansi-flick-brazzo-raus

 

Bajern ne igra lose, stvara puno prilika i mislim da je pitanje trenutka kada ce da prorade Sane, Mane i Musala u duzem nizu pobeda u Bundesu, medjutim odbrana moze biti veci problem. Mada bi mogao malo Bajern da oladi u Bundesu. Mislim da ce im ove godine  veci prioritet biti LS.

 

 

Edited by pasha
Link to comment
30 minutes ago, pasha said:

Bez panike, Bajern vodi racuna o svojoj bavarskoj braci iz okoline Minhena. Uvek im se udeli za opstanak koji bod. Treba malo neizvesnosti u Bundesu, alles gut.

Mda, ubilo se kako vode racuna, jel moze da se nakupi 10 bodova za ovih 10 godina :D?¿ Jadan Augsburg, il pobedi na kvarno il im poklone bodove.

Link to comment
9 minutes ago, Nevernik said:

 

Ipak nisi jinx.

Union razbija. Titula sigurica :cool:

 

Kad sam izasao sa stadiona posle 25 minuta jer se dete smorilo. Da sam ostao svasta bi bilo :D

 

Union - Lester :lolol:

 

Link to comment
3 hours ago, Zlurad said:

 

Kad sam izasao sa stadiona posle 25 minuta jer se dete smorilo. Da sam ostao svasta bi bilo :D

 

Union - Lester :lolol:

 

Znači, nije slučajnost što su krenuli da daju golove u drugom poluvremenu :)

 

Link to comment
28 minutes ago, Nevernik said:

Znači, nije slučajnost što su krenuli da daju golove u drugom poluvremenu :)

 

 

Kazem ja :lolol: 

 

Inace je Union toliko bustovao prodaju karata da prebacuju kapacitet za barem 10% od maksimuma. U stvari, maksimum se i ne zna jer je 3/4 tribina bez stolica. Ako kazu da ima kapacitet od 22K ljudi, danas je lagano bilo jedno 25K. I to protiv Wolsburga. Garantujem da protiv Borusije, Bajerna, Lajpciga te cifre lagano idu do 30K. Cak i kad se gleda na TV-u samo ona tribina prekoputa kamere //gejtovi 2-3// su ljudi nagurani kao sardine. Uzivo to deluje jos mnogo gore. Nesreca koja ceka da se dogodi jer jebiga Berlin - poor but sexy. Hertini planovi za nov stadion su skoro pa prihvaceni, neka fensi lokacija ako nije i stari Tegel aerodrom, lagani hipsterski stadion od 40-50 hiljada ljudi na sred piste gde okolo nista nece moci da se gradi. Ali zato kad je Union trazio da poveca kapacitet do barem 30 su im rekli "Nein" jer je stadion u sumi koja je zasticena celina plus ako ide u visinu isao bi preko visine drveca pa bi tako unistio simbiozu sume i stadiona". Stadion je inace okrenut samo jednom (i po stranom) stranom ka sumi dok je na ostale tri (dve i po) okrenut ka pomocnim terenima i parkingu - na 50 metara od bulevara koji povezuje Kopenick i Berlin. Bukvalno samo treba tribinu koja je desno od zapada, gde su gostujuci navijaci da izvuku 20 metara i da tako povecaju kapacitet jer su mesta za stajanje. Suma i stadion celina a na 50 metara od sume skoro pa autoput a prekoputa ulice fensi zgrade gde stan kosta verovatno 30 miliona evra.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
1 minute ago, Strahan said:

bremen zanimljiv za gledanje :)

Gotivni su bili kada sam pocinjao pratiti fudbal, pre 15ak godina.

 

Evo konacno su ponovo zanimljivi.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...