Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

Nisu se vratili. Ovo je bio gradski derbi protiv turskog kluba koji igra na Olimpiskom a koji je bankrotirao i raspada se ali je 1860 uspeo da izgubi:laugh: iako je bilo pitanje da li ce uopste da se igra. 1860 igra na Grünwalder stadionu u juznom delu grada, originalnom stadionu 1860 i Bajerna pre izgradnje Olimpijskog 1972...

Inace kako Bajern gubi podrsku u gradu zbog nemogucnosti obicnih ljudi da idu na utakmice...iako se u Nemackoj misli da u Minhenu svi imaju novci i da su teski snobovi to nije bas tako iako svi vozimo bmw, mercedes i neki sirotani audije:tongue: Ovde samo hrvati i poljaci navijaju za baejrn:laugh:

 

 

Inace 1860 igra svoju utakmicu za par minuta na Grünwalder ali ja sam suvise umoran da bi isao...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
44 minutes ago, John Coltrane said:

Kad se 1860 vratio na Olimpijski? Zar oni nisu igrali na Alinacu (ili sam nešto prebacio?)

Kada su ispali iz druge lige nisu mogli više da izprate finansijske obaveze oni su kao pravili zajedno sa Bajernom. Bajern ih izplatio I oni se vratili u svoj stari stadion... 

Edited by assignment
  • Hvala 1
Link to comment
20 hours ago, assignment said:

Kada su ispali iz druge lige nisu mogli više da izprate finansijske obaveze oni su kao pravili zajedno sa Bajernom. Bajern ih izplatio I oni se vratili u svoj stari stadion... 

istina.

dugo nisu igrali bundes,secam se nekih epskih derbija sa bajernom.

pratio sam ih sinoc do 0-2,posle sam se iskljucio.

 

Link to comment

Sile faulo sa ledja zaustavlja kontru bez žutog. Ričards otvorenim djonom na zglob Frimponga, bez katrtona.

Malo im je što su za klasu bolji, još moram da gledam i sudijsko jedenje govana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...