Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, John Coltrane said:

 

Da, baš, malo li su trofeja i uzeli Konte i Murinjo :fantom:

 

Dakle Simeoneove titule su kao Grčka EP, otprilike?! Čuj Tata Martino - pa nisu oni igrali na jednu pobedu, pričamo o osvajanju titule posle 38 odigranih kola.

Pričamo o sezoni u kojoj je Real imao Ronalda i uzeo LŠ . Mani me ličnih afiniteta, ne skreći sa teme :dry:

 

 

Pa zasto im se ne da kontinuitet u radu? Nepravda, jbg. Juce bi onda verovatno gledali Liverpul, kako se grcevito brani, hau jes no.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Pa zasto im se ne da kontinuitet u radu? Nepravda, jbg. Juce bi onda verovatno gledali Liverpul, kako se grcevito brani, hau jes no.

 

Nije nepravda, može im se.

 

Kod Kontea znamo da ne želi da ostaje duže od 2,3 sezone. Za 5 godina promenio je 4 kluba i sa prva tri uzeo ligu (Juve, Čelski, Inter).

Sa druge strane Murinjo je za 20 godina osvojio više od 20 trofeja. Oni rade kao Obradović, daje pare, evo vam trofej ja odoh dalje.

 

Klop ima drugu filozofiju koja je na početku bila pravljenje pite od govana, ali se na kraju svela na golmana i stopera 150milki i LŠ i PL u vitirni.

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Nije nepravda, može im se.

 

Kod Kontea znamo da ne želi da ostaje duže od 2,3 sezone. Za 5 godina promenio je 4 kluba i sa prva tri uzeo ligu (Juve, Čelski, Inter).

Sa druge strane Murinjo je za 20 godina osvojio više od 20 trofeja. Oni rade kao Obradović, daje pare, evo vam trofej ja odoh dalje.

 

Klop ima drugu filozofiju koja je na početku bila pravljenje pite od govana, ali se na kraju svela na golmana i stopera 150milki i LŠ i PL u vitirni.

Djone, svako gleda na fudbal svojim ocima, daleko od toga da omalovazam bilo ciji uspeh, ja fudbal iskljucivo gledam zbog igre.

Link to comment
28 minutes ago, Lancia said:

Djone, svako gleda na fudbal svojim ocima, daleko od toga da omalovazam bilo ciji uspeh, ja fudbal iskljucivo gledam zbog igre.


Sorry ali onda si neobjektivan u pogledu sinoćnjeg meča. Konte je taktički razneo Klopa, u suprotnom bilo bi 3:0 za Live.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

Konte taktički ubio Klopa i ovaj odmah kuka... Mega jadno

 

Priznaj da te odradio lik kome Ben Davies i Dier igraju centarhalfove a Winks i Bergwijn ulaze sa klupe i furaj dalje. Budi gospodin. Klop to ne zna zato što je sisa kome je uvek neko drugi kriv.

 

 

 

koliko ti mrziš Liverpul, nekada zvučiš kao da si ne-daj-bože Koltrejn :D

 

 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:


Sorry ali onda si neobjektivan u pogledu sinoćnjeg meča. Konte je taktički razneo Klopa, u suprotnom bilo bi 3:0 za Live.

Ma sve se slazemo, naravno da sam subjektivan, pobogu. Samo se nadam da Njukasl ne upadne u semu taktickih bogatasa.

Link to comment
9 minutes ago, Lancia said:

Ma sve se slazemo, naravno da sam subjektivan, pobogu. Samo se nadam da Njukasl ne upadne u semu taktickih bogatasa.


Vidimo se u 9 na Vandi,sad  idem na neku svadbu, pa i ti potegni koju , za lupanje Karlita.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

@copkillah nemas pojma koliko puta sam pomislio sta bi Klop ili Pep napravili od Atletika i fudbalera sa toliko fizickih predispozicija.

 

isto što su radili i sa drugim ekipama koje su vodili :D

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

isto što su radili i sa drugim ekipama koje su vodili :D

 

Samo jedan primer, Karasko je za mene apsolutno top igrac, njegov potencijal nije iskoriscen ni 30%, cak je jedno vreme proveo u Kini :fantom: Koke, Saul, sad Felix...da places, jbt.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...