Jump to content
IGNORED

Moj savrseni brak


shimpr

Recommended Posts

2 hours ago, Mil@n said:

Jedino logično objašnjenje mi je da voli da ga tuku tj da mu to pričinjava neku dozu zadovoljstva, seksualnu možda. Ne zajebavam se.

Ja mislim da ti mučnici tamo sve fejkuju za šaku dolara. Uključujući i tuče, sex, trudnoće i pobačaje. Scenario i to loš napisan od strane DJ Žexa i nekog ekvivalenta sa Hepija. Bolest kao takva. 

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

 

A zašto bismo? Čovjek je otvorio gdje je otvorio, možda on misli da to tu pripada. Je li zaista to toliko bitno? 

 

zato što treba tamo da bude, čovek je pogrešio, vi ga ispravite, u čemu je problem?

  • +1 1
Link to comment

Goca je isla sa drugaricom u soping, kupila je jakne u nekom predrkanom butiku, onda su otisle na rucak, drugarica nista ne jede, nece da se goji. Rasa kaze da su stari Grci radjali decu u poznim godinama i da su deca zbog toga pametnija. 

  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment

Goca nije zadovoljna sto joj cerka ima 4 cetvorke. Pitala je Rasu sta da rade i da li da joj uskrate izlaske i telefon. Rasa je rekao da ce sve biti u redu ako joj zabrane da izlazi do kasno. Pravi pedagog i roditelj nema sta

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Bravo shimpr!

 

On 9.8.2021. at 20:24, Locust said:

Sećam se kada se za 1 ćušku ili malo jače guranje fasovala diskvalifikacija. Sada su na korak od toga da dozvole ubadanja i davljenja.

 

Davljena su dozvoljena. Kristijan je pred obezbeđenjem uspavao neku kamenjarku (rear naked choke).

 

Od četvrtog minuta cirka

 

 

Link to comment
  • 9 months later...

Rasa je obajsnio Goci da je on dobar muz jer je nikada nije tukao. Njegova majka je pitala Gocu kako napreduju u pravljenju deteta, a ova je odgovorila da i dalje nema nista i da bi zeleli da usvoje dete. Rasa je rekao da sledeci pokusaj oplodnje biti uspesan, ima vremena, jos su mladi

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...