Jump to content
IGNORED

Moj savrseni brak


shimpr

Recommended Posts

Ne verujem, pre će biti da nema para, pa ne želi da ga izbace (pre vremena).

 

 

Meni je to što se ovo ne samo toleriše i dozvoljava, već i pušta u redovnom televizijskom programu baš za DOOM...

  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, cartman said:

U cemu je fora sa ovim covekom? Jel ga placaju po dobijenom udarcu?

 

Koliko sam shvatio, lik je teška socijala, dugovi... Bila je neka vest da je uhvaćen u marketu kako mažnjava nešto suhomesnato. Rijaliti (kao i svaki zatvor) bar rešava stambeno pitanje i 5 obroka :sad:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

hvala za topik, jedna nepravedno zanemarena tema je dobila zasluzenu paznju!

 

moze li neko da pomogne i da nadje cuveni shimprov desktop sa neke praistorijske teme?

Link to comment

Ovaj posljednji segment, kad ga opauči kako ko stigne, pa više dostojanstva sam gledao u gangbang bukake žanru gdje je smisao svega ponižavanje.

Link to comment
9 minutes ago, Jeremija said:

Ne verujem, pre će biti da nema para, pa ne želi da ga izbace (pre vremena).

 

 

Meni je to što se ovo ne samo toleriše i dozvoljava, već i pušta u redovnom televizijskom programu baš za DOOM...


Pa na koju foru da ga izbace kada ga je 10 ljudi tuklo i niko nije izbačen?...

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:


Pa na koju foru da ga izbace kada ga je 10 ljudi tuklo i niko nije izbačen?...

Pa da je uzvratio, njega bi izbacili...

 

Vo, Jupiter i to...

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:


Pa na koju foru da ga izbace kada ga je 10 ljudi tuklo i niko nije izbačen?...

 

 

Ne gledam te emisije, ali da li misliš da je tamo sistem pravičan? Sasvim je moguće da bi njega izbacili, da se ovi baš nisu tako iz čista mira ostrvili na njega (već da ih režija instruiše), a on paćenik krade parizere da bi imao šta da jede, a neće trpeti udarce...

Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Ovaj posljednji segment, kad ga opauči kako ko stigne, pa više dostojanstva sam gledao u gangbang bukake žanru gdje je smisao svega ponižavanje.

 

zašto ne prebacite ovo na kartu do prištine?

  • +1 1
Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

 

Ne gledam te emisije, ali da li misliš da je tamo sistem pravičan? Sasvim je moguće da bi njega izbacili, da se ovi baš nisu tako iz čista mira ostrvili na njega (već da ih režija instruiše), a on paćenik krade parizere da bi imao šta da jede, a neće trpeti udarce...


Naravno da nije pravičan, no ne da ga ne bi izbacili već bi ga ostavili da se tuku svaki dan, jer se to najviše gleda.

Link to comment
23 minutes ago, msv said:

 

Koliko sam shvatio, lik je teška socijala, dugovi... Bila je neka vest da je uhvaćen u marketu kako mažnjava nešto suhomesnato. Rijaliti (kao i svaki zatvor) bar rešava stambeno pitanje i 5 obroka :sad:

Buđolu.

 

Toni Soprano vonabi.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, levi said:

 

zašto ne prebacite ovo na kartu do prištine?

 

A zašto bismo? Čovjek je otvorio gdje je otvorio, možda on misli da to tu pripada. Je li zaista to toliko bitno? 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...