Jump to content
IGNORED

Košarka na OI 2021*


theanswer

Recommended Posts

Lepo skockani Slovenci, mislio sam samo Luka igra dok nisam danas prvi put pogledao.... nas ovakve bi bambergovali.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

 

Slovnci su poslednja dva minuta u trećoj i prvih 5 minuta u četvrtoj igrali bez centra. Tu ulogu je preuzimao Dončić i onaj igrač sa brojem 31. ?!

Ovi bilmezi nisu to iskoristili. 

 

Link to comment
Just now, arheolog1981 said:

Lepo skockani Slovenci, mislio sam samo Luka igra dok nisam danas prvi put pogledao.... nas ovakve bi bambergovali.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

Ma kakvi, oni igraju ozbiljnu košarku. I to sa centarsim parom Tobej - Dimec :hail:

Vrlo su disciplinovani, odlično se kreću i dobri šuteri. Luka je samo šlag na tortu. 

 

I da dodam ovo

 

 

Na konferenciji za medije posle trijumfa nad Venecuelom (98:70), novinare je zanimalo da li bi se Luka pre odlučio za olimpijsko zlato sa reprezentacijom ili za NBA prsten.

„Rekao bih da je to zlatna medalja sa Slovenijom. Kada igrate za svoju državu, to je nešto posebno. Mada mi ne bi smetalo da osvojim i jedno i drugo“, dodao je uz osmeh košarkaš Dalasa.

Link to comment
6 minutes ago, steins said:

 

Slovnci su poslednja dva minuta u trećoj i prvih 5 minuta u četvrtoj igrali bez centra. Tu ulogu je preuzimao Dončić i onaj igrač sa brojem 31. ?!

Ovi bilmezi nisu to iskoristili. 

 

Cancar jbt. on i u Nuggetsima igra centra katkad... od 20 minuta odigranih u sezoni, 7 je igrao centra :D 

 

 

a Luka je cudo, ali cudo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...