Jump to content
IGNORED

Košarka na OI 2021*


theanswer

Recommended Posts

Još jedan cunning plan Fibe... treći iz grupe sa Amerikom će biti od strane njih izbambergovan i samim tim će imati najlošiju koš razliku i ispasti. Šta je falilo sistemu dve grupe sa 6 timova pa četvrtfinale.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ovako su smanjili broj utakmica u grupi. Verujem da ima veze s predugom sezonom.

Mada, i meni je taj stariji sistem 6×2 bolji i logičniji.

Link to comment
Ovako su smanjili broj utakmica u grupi. Verujem da ima veze s predugom sezonom.
Mada, i meni je taj stariji sistem 6×2 bolji i logičniji.
Dve utakmice manje, eto taman da su izbacili kvalifikacione turnire i da jednostavno svetsko i kontinentalna budu kvalifikacije... tako bi se svi koji treba našli tamo. Ako kiksneš na dva velika takmičenja toliko da ne budeš ni u kvoti za OI onda jbg i ne treba da budeš tamo. Dakle svetsko prva četiri iz Evrope i finalisti prvenstva Evrope na OI ili tako nešto...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Slazem se, svetska i evropska prvenstva nek budu kvalifikaciona, i to je to. Ukinuti ove besmislene turnire, gde moras da ciljas formu za osvajanje i prolaz na OI, a igre počinju za mesec dana. 

Nebuloza

  • +1 4
Link to comment

Pa FIBA sebi napunila budžet samo tako ovim turnirima, pazi da neće da ukinu, nikad lakša lova, pet dana posla a kapnula koja desetina miliona :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Ovaj americki tim je mnog tanak u reketu, mozda ih neko i otrese  na OI. A ni Popvic  na klupi ne ulijeva neko poverenje, covek treba da se penzionise.

Edited by Micko8
Link to comment

Pukose  opet ameri . Ej moj Jokicu ovo ti je bila  jedna od retkih prilika  da nesto osvojis u svojoj kosarkaskoj karijeri :)

Edited by Micko8
Link to comment

Drugi uzastopni poraz USA. Odlicna Australija, Mils neuhvatljiv, brzo ide lopta u napadu... Cini mi se da je jos bolji tim nego onaj koji je ćelava prevara demontirao u Riu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...