Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

I samo da mi neko objasni zasto je Madar sutirao slobodna bacanja posle faula u napadu nad Zagorcem?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Je l' to važi i za eventualnu petu utakmicu?

 

Drugu nisam gledao, osim par snimaka na portalima i ovde sta ste pisali. Kazna za drugu utakmicu je vec donesena i mislim da nije moguce menjati je.

 

Moje misljenje je nulta tolerancija za bilo kakavo skandiranje koje vredja igrace, upravu (Covica, Ostoju, Zeljka, Radonju, Savica, Ilica...) ili bilo koga drugog (osim Vucica :D ), pogotovo za ubacivanje predmeta na teren.

 

Isto tako sam i napisao sta bih uradio u svakom sledecem derbiju, a mogu i da ti ponovim.

 

Smanjen kapacitet na pola...3000 ljudi, praznih 10 redova na svim stranama terena, pogotovo oko klupa. I naravno, nulta tolerancija za ubacivanje bilo cega na teren. Prvi put upozorenje, drugi put prekid na 2 minuta, treci put isprazniti celu halu, a klub kazniti maksimalnim brojem utakmica bez publike i maksimalnom novcanom kaznom.

 

Da je normalna Liga i normalni ljudi u KKCZ i KKP, dogovorili bi prazne tribine u obe preostale utakmice, ako ih bude i da se igra u Hali na NBG, posto Pionir treba srediti pocev od danas u 8:20 dok se ne resi problem.

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

I samo da mi neko objasni zasto je Madar sutirao slobodna bacanja posle faula u napadu nad Zagorcem?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Zato što je Zagorac udario glavom o parket pa je izašao iz igre. Madar je ušao umesto njega. 

Mene zanima zašto Davidovac nije šutirao bacanja, a ne Madar?

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Milosh76 said:

Drugu nisam gledao, osim par snimaka na portalima i ovde sta ste pisali. Kazna za drugu utakmicu je vec donesena i mislim da nije moguce menjati je.

 

Moje misljenje je nulta tolerancija za bilo kakavo skandiranje koje vredja igrace, upravu (Covica, Ostoju, Zeljka, Radonju, Savica, Ilica...) ili bilo koga drugog (osim Vucica :D ), pogotovo za ubacivanje predmeta na teren.

 

Isto tako sam i napisao sta bih uradio u svakom sledecem derbiju, a mogu i da ti ponovim.

 

Smanjen kapacitet na pola...3000 ljudi, praznih 10 redova na svim stranama terena, pogotovo oko klupa. I naravno, nulta tolerancija za ubacivanje bilo cega na teren. Prvi put upozorenje, drugi put prekid na 2 minuta, treci put isprazniti celu halu, a klub kazniti maksimalnim brojem utakmica bez publike i maksimalnom novcanom kaznom.

 

Da je normalna Liga i normalni ljudi u KKCZ i KKP, dogovorili bi prazne tribine u obe preostale utakmice, ako ih bude i da se igra u Hali na NBG, posto Pionir treba srediti pocev od danas u 8:20 dok se ne resi problem.

Većinom se slažem sa tobom. To sa vređanjem je apsolutno nemoguće iskoreniti i toga je u uvek bilo u nekom obliku.A i kada bi pokušali da iskorene verovatno ni se počelo od Vučića.

 

Ubacivanje stvari je veći problem i tu samo oštre kazne pomažu. Pa kad odigraju par utakmica bez publike i uz veće kazne videćemo kako može bez ubacivanja svega i svačega na teren. Npr ako budemo dočekali derbi u EL, nema šanse da će se tolerisati ni pola viđenog u ove dve utakmice. Tu naravno Arena i te kako pomaže ali pre svega mora da postoji motivacija da se nešto uradi.

 

Definitivno bi bilo najbolje da se koliko danas kaže da će se naredna tj ako treba obe igrati bez publike, ali bojim se da Čović i Ostoja ne žele da se dogovore ni oko mnogo manje bitnih stvari od toga.

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

To sa vređanjem je apsolutno nemoguće iskoreniti i toga je u uvek bilo u nekom obliku.

Jedno je kad vicu majmune i slicno, a drugo je kad pominju familiju, decu, zenu i sl. Prvo  ne moze da se iskoreni, drugo moze i mora. 

 

Kad moze debil da prestane da koristi laser dok se izvode bacanja, moguce je i spreciti skandiranje deci, zeni, familiji.

 

Kazne moraju biti drasticne, bukvalno preterane i da bude nulta tolerancija, kao kod Engleza u fudbalu posle Hejsela.

Link to comment

Uh, zaboravih na laser. Tu je bar lako. Svako promašeno bacanje uz laser da se ponovi. Pa da gadjaju dok ne pogode.

Link to comment

Sudijsku trojku će na toj utakmici činiti Damir Javor, Sašo Petek i Luka Kardum, dok je delegat meča Dragan Minić.

[emoji38] ovi nisu normalni

  • Haha 2
Link to comment

Komsije koja je prica sa Vajtom? Znam da je imao ozbiljnu povredu jesenas, je l zbog toga jos uvek u kurucu? Doveden je kao ozbiljno pojacanje  i ono sto sam ranije od njega gleda je bilo dosta dobro.  Sad ga radonja bas slabo koristi

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

A mi čuvamo Hordova za petu. Izgleda da domaćin bira sudije, nemam drugo objašnjenje.

Vratice se i dragojevic sa suspenzije

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

A mi čuvamo Hordova za petu. Izgleda da domaćin bira sudije, nemam drugo objašnjenje.

 

ovaj nama treba

VITORIA GASTEIZ, SPAIN MAY 19, 2019 Referee Luigi Lamonica gestures during  the 2019 Basketball Eu

  • +1 2
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...