Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

1 minute ago, salerokada said:

Što je islulirao ovu ambasadorku. :)

Ali koja seljančura jbt.

"Mogu li da vam čestitam, ja sam ambasadorka Srbije" :isuse:.

Ma mrš bre bagro.

 

  • +1 3
Link to comment

Neki jednooki deda, Đovakov fan,  je toliko strasno navijao u vozu dok je gledao meč preko telefona, da sam mu  se sve vreme tiho smejala ispod maske. Izađosmo iz voza u. Isto vreme, pa na bus stajalištu dok je ostalima objašnjavao Novakovu pobedu, prođoše 3 maloletnice koje je otpratio pogledom a potom prokomentarisao kako ovoj jednoj lepo stoji suknjica, bolje nego pantalone i da se vidi da devojčica nema komplekse. Kladim se i da se krsti kad prođe pored crkve.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, halloween said:

Neki jednooki deda, Đovakov fan,  je toliko strasno navijao u vozu dok je gledao meč preko telefona, da sam mu  se sve vreme tiho smejala ispod maske. Izađosmo iz voza u. Isto vreme, pa na bus stajalištu dok je ostalima objašnjavao Novakovu pobedu, prođoše 3 maloletnice koje je otpratio pogledom a potom prokomentarisao kako ovoj jednoj lepo stoji suknjica, bolje nego pantalone i da se vidi da devojčica nema komplekse. Kladim se i da se krsti kad prođe pored crkve.

Kakav je ovo post?

Link to comment

Posle prvog seta na twitteru vidim podatak da je Berrettini 22:0 posle dobijenog prvog seta ali protiv Noleta nista od te statistike ne igra ulogu, narocito u best of 5.

Link to comment

Rodžer, Rafa i Novak 60 GS-ova. 60. 15 punih godina GS-ova, i to igrajući jedan protiv drugog, cela karijera. Jbt. Teško da će se ikada ovako nešto ponoviti, ne samo za naših života, nego uopšte.

  • +1 4
Link to comment

Nije odjebo ambasadorku, nije je cuo... Oni koji su je pozvali da stane tu, trebalo je da je predstave... Siguran sam da nije ispao saban.

Sto se tice tenisa, ruzne meceve je dobio... Sad ce da se publika vadi na lepotu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...