Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, Arkadija said:

Jel na svakom turniru kvalifikant, 150. na svetu, mora da odigra meč života protiv Novaka? To je neka zakonitost?

Ja bih pre rekao da je to onaj jedan tradicionalan sranje mec na svakom GS.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • duda

    92

  • Tsai

    76

Neko je Novaka pošteno iznervirao sa ove strane gde sede. Proslavio je onaj gem kad je odbranio brejk više nego neke slemove...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Zapravo rekao duvajte mi...

Pa stalno mu dobacuju, sta, to samo on zna, a cim je ovako neuracunljiv, sumnjam da ista pristojno.

Link to comment

publika na wimbledonu je zasluzila polufinale novak - endi gde ce endi da propusti 6 mec lopti, a onda i finale novak - rodzer gde ce rodzer da vodi 6:4, 6:4, servis na 5:0, i 40:0. i tako na 5:2 i 5:4, i na kraju na 12:11, i u velikom tajbrejku da vodi 6:0...ali da novak pobedi :)

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Gori su od publike na USO, mislim i oni su kreteni ali tamo nekako atmosfera vise vuce na neki show, da se bude vidjen u NY i to pa je nekako bezazlenije. Za nijansu.

Link to comment
26 minutes ago, W.F.C. said:

Gori su od publike na USO, mislim i oni su kreteni ali tamo nekako atmosfera vise vuce na neki show, da se bude vidjen u NY i to pa je nekako bezazlenije. Za nijansu.


ako novak uzme wimbledon, onda će publika na us openu da okrene list i da navija za njega po sistemu “I was there when Novak took Year Slam”

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...