Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

4 hours ago, Lezilebovich said:

 

republikanci umesto da izaberu nekog mladog kao suprotnost bajednu (imaju onog viveka koji je skroz protramp) oni i dalje poginuše za ovom budalom


Mislim da demokrate i računaju na to, biće sigurno republikanaca kojima kandidat neće biti dovoljno trampolik i koji će bataliti glasanje kao unapred neuspešno. Nešto kao njihovi Bernbros. Ona mobilizacija kakva je bilo 2016. se sigurno neće desiti. Ne znam samo da li je gore to što ne mogu da nadju nikoga boljeg od Bajdena ili što demokrate nemaju boljeg od Bajdena. 
 

edit: e da, još jače od ove fotke je DeSantisov pokušaj osmeha. Lizard bukvy.

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment

Nikakve mobilizacije 2016 za Trampa nije bilo, već je odijum bio prema Hilari. Da su uličnu lampu stavili kao kandidata umesto nje, lampa bi osvojila i počistila Trampa.

 

Sada je situacija obrnuta za GOP.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Nikakve mobilizacije 2016 za Trampa nije bilo, već je odijum bio prema Hilari. Da su uličnu lampu stavili kao kandidata umesto nje, lampa bi osvojila i počistila Trampa.

 

Nije to tako jednostavno. Lošost Klinton kandidature jeste ostavila neke demokratske glasače kod kuće u ključnim državama, ali nije ona animirala republikanske glasače da izađu na izbore ako to već nisu planirali.

 

63 miliona ljudi je glasalo za Trampa, 66 miliona za HRC. (Poređenja radi, za poslednjeg Obamu je glasalo 66m a za poslednjeg Buša 62m, dakle u istom rangu.) Mobilizacija biračkog tela je itekako postojala - stranačka mašinerija malo čemu drugom i služi.

 

That said, @Mos je pričao o mobilizaciji Sandersovih glasača 2016, ne Trampovih. 

 

Ja ipak ne mislim da bi mnogo glasača bilo demotivisano Trampovom kandidaturom danas, kao što su svojevremeno bili Klintonkinom. Ne vide ga više ni kao maverick kandidata kakav je bio Sanders, ali svakako ga ne vide kao deo iste one dobro uhodane mašine koju instinktivno preziru.

 

Štaviše, svi pokušaji da mu se reputacija ocrni sudskim putem su prilično misguided - ako išta, oni mu vraćaju taj autsajderski je ne c'est quoi koji je imao pa za četiri godine izgubio.

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
53 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije to tako jednostavno. Lošost Klinton kandidature jeste ostavila neke demokratske glasače kod kuće u ključnim državama, ali nije ona animirala republikanske glasače da izađu na izbore ako to već nisu planirali.

 

63 miliona ljudi je glasalo za Trampa, 66 miliona za HRC. (Poređenja radi, za poslednjeg Obamu je glasalo 66m a za poslednjeg Buša 62m, dakle u istom rangu.) Mobilizacija biračkog tela je itekako postojala - stranačka mašinerija malo čemu drugom i služi.

 

That said, @Mos je pričao o mobilizaciji Sandersovih glasača 2016, ne Trampovih. 

 

Ja ipak ne mislim da bi mnogo glasača bilo demotivisano Trampovom kandidaturom danas, kao što su svojevremeno bili Klintonkinom. Ne vide ga više ni kao maverick kandidata kakav je bio Sanders, ali svakako ga ne vide kao deo iste one dobro uhodane mašine koju instinktivno preziru.

 

Štaviše, svi pokušaji da mu se reputacija ocrni sudskim putem su prilično misguided - ako išta, oni mu vraćaju taj autsajderski je ne c'est quoi koji je imao pa za četiri godine izgubio.

 

Kao Toma 2012...

Link to comment

Ne bih se složio jer ceo GOP ne može da smisli narcisoidnu budalu, ali ih je strah od stare “tea party”/ekstrema garniture koji cine oko 30% tela. 
Kao i uvek, u primary će da budu ekstremi, a na pravim izborima da se prave fini - osim Trampa. On ostaje budala i bori se da preživi van zatvora. Ono u Gruziji će da ga zatvori na 10 godina minimum. 

Link to comment

Ma sto pedeset godina minimum :D 

 

Koga ceniš da podržava 70% GOP biračkog tela, ako je samo 30% uz Narandžastog? Ja nešto ne vidim da se mase lože previše ni na koju alternativu; da RDS izboksuje kandidaturu i dalje možeš da dobiješ vrlo dobre odds, pa ako veruješ u čoveka...

 

(7/1 trenutno; Vivek je na 10/1, Trampara na 4/11)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mozda je ovo adekvatna tema

 

 

nisam gledao, ali citam da je zet™, iznenadjuje, ipak competent and thoughtful

e sad ne zbam da li ove pozitivne stvari govore jer su ocekivali da cuju Patrika Zvezdu ... 

 

edit : pustio video, hvali trampa 5 minuta u prvih 7 minuta ... ne znam kad ce taj pametni deo 

 

Edited by Lezilebovich
  • Haha 3
Link to comment

@cedo, cedice, najbolji i najdirljiviji je segment o princu Koskatesteri i njegovoj divnoj zemlji s potencijalom, imaš dolje označeno gdje je - obavezno si pogledaj to

....

Pad Chrisa Lichta

 

Quote

As I’d settled into my seat in the Saint Anselm auditorium, however, I had been startled by my surroundings. This was no ordinary collection of Republicans and GOP-leaning independents, as CNN had claimed it would be. Most of them were diehards, fanboys, political zealots who were likelier to show up at a rally with a MAGA flag than come to a coffee shop with a policy question. These folks hadn’t turned out to participate in some good-faith civic ritual.

...

After Zucker was sacked, Zaslav, the CEO of Warner Bros. Discovery, exacerbated these tensions by choosing Licht without interviewing any of CNN’s internal candidates. Zaslav told numerous people that he needed an outsider to revamp CNN’s journalistic practices because Republican politicians had told him they were no longer willing to come on the network  :D—a rationale that worried staffers there.

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...