Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

1 hour ago, x500 said:

 

  Hide contents

Sto bi rekli u mom selu - plase udovicu mlohavim ...

Ako prognoze pokazu da mozda Tramp vodi onda ce "sud" da pomogne i da ga izbaci iz trke.

 

 

Uh nadam se da imaju bolji plan od toga da

A) "Pa neće valjda prognoza opet da omane?"

B) Ako povede, ima da ga izbacimo u sred trke.

 

Opcija A smo videli kako se završila prvi put.

Opciju B deluje kao najsigurniji put da se radikalizuje gomila republikanaca tako što im ili kažeš da je Bajden pobedio jer je drugi kandidat sprečen ili još gore staviš nekog random kandidata koji je završio sa kampanjom još pre Nove Godine.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

 

opet pogresno, Biden ima mnogo vise sanse protiv jako polarizujuceg trumpa nego protiv Hailey koja bi dobila mnogo glasova neopredeljenih.

Meni samo ne ide u glavu da se Bajden tretira kao neko ko je bogom dan. Demokrate pretenduju da su čuvari demokratije. Bajden ima loše projekcije protiv 1 Trampa. Ipak, ništa se ne radi na tome da se nađe neko bolji. Prihvataju Bajdena ko KP Kine Sia. Unutarstranačka demokratija na najvišem nivou. 

Nade se polažu u to da će na drugoj strani biti neko gori. 

Kada su Hilari uhvatili da je muljala u unutarstranačkim izborima ni drugarske kritike nije bilo. Samo se jurio insajder. A m, 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, duma said:

Meni samo ne ide u glavu da se Bajden tretira kao neko ko je bogom dan. Demokrate pretenduju da su čuvari demokratije. Bajden ima loše projekcije protiv 1 Trampa. Ipak, ništa se ne radi na tome da se nađe neko bolji. Prihvataju Bajdena ko KP Kine Sia. Unutarstranačka demokratija na najvišem nivou.

 

Jbg ako stolujuci predsednik hoce na reizbor (a bilo je slucajeva i da nece) obicno ga partija podrzi. Nije zakon niti je uklesano u kamen ali takav je obicaj da ga "svoji" ne potkopavaju u tome. I vrlo je moguce da bi takav pokusaj za rezultat imao dva ili vise kandidata sa demokratske strane koji bi jedni drugima uzimali glasove i tako garantovali pobedu republikanskom kandidatu ma ko on (ili ona) bio.

E sad, kako smo i zasto dosli do toga da je stojeci predsednik ovakav kakav jeste to je vec drugi par carapa...

Link to comment

glasao ali ne daju babe republikanski balot jer sam prijavljen kao dem

zaokruzio deana phillipsa tek da nisam isao dzabe

Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Uh nadam se da imaju bolji plan od toga da

A) "Pa neće valjda prognoza opet da omane?"

B) Ako povede, ima da ga izbacimo u sred trke.

 

Opcija A smo videli kako se završila prvi put.

Opciju B deluje kao najsigurniji put da se radikalizuje gomila republikanaca tako što im ili kažeš da je Bajden pobedio jer je drugi kandidat sprečen ili još gore staviš nekog random kandidata koji je završio sa kampanjom još pre Nove Godine.

Najbolje će biti da sud lepo kaže da Tramp ima imunitet jer ništa što predsednik radi, uključujući pobunu i pokušaj drżavnog udara, nije kažnjivo. I onda lepo Bajde każe “pa to mi recite rodjaci”, i proglasi pobedu na ozborima 6 meseci pre izbora. Džabe krečite, ja iz Bele kuće ne idem nigde, reko Vrhovni Sud da sam tako u mogućnosti. 

Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

Najbolje će biti da sud lepo kaže da Tramp ima imunitet jer ništa što predsednik radi, uključujući pobunu i pokušaj drżavnog udara, nije kažnjivo. I onda lepo Bajde każe “pa to mi recite rodjaci”, i proglasi pobedu na ozborima 6 meseci pre izbora. Džabe krečite, ja iz Bele kuće ne idem nigde, reko Vrhovni Sud da sam tako u mogućnosti. 

Sud je trebao da se izjasni o tome dosta pre nego što je kampanja počela i da ga tada saseče a ne da čeka da veže nekoliko pobeda i endorsementa.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Sud je trebao da se izjasni o tome dosta pre nego što je kampanja počela i da ga tada saseče a ne da čeka da veže nekoliko pobeda i endorsementa.

Pravda je spora ali dostižna. 

Link to comment
49 minutes ago, Gojko & Stojko said:

 

Kakvo iznenađenje, žena koja izbeljuje kožu da ne bi izgledala kao Sik(inja) je izgubila u borbi za naklonost prethodnih ljubitelja riđokosog,

 

Meni krivo što nije u jednoj od ove dve države pobedila. U tom slučaju bi joj Tramp svakako dao živopisan nadimak, kao kada je ženu indijanskog porekla zvao Pokahontas. Sad kad je izgubila je bezopasna, pa je neće (mnogo) ponižavati.

Link to comment
50 minutes ago, Tutankamon said:

Ta zena indijanskog porekla je najverovatnije lagala za svoje poreklo...


What ???

 

Ne radi se o indijancima as in kauboji i indijanci, nego je žena rodjena u Americi (inače ne bi mogla da se kandiduje) ali si joj roditelji iz Indije.

 

Rodjeno ime joj je Nimrata Randhawa, nadimak joj je Nikki, a prezime od muža amerikanca Haley pa otud “američko” ime Nikki Haley. 


Tramp naravno nije rasista, ali ne propušta nijednu priliku da je suptilno nazove Nimrata… wink wink 

 

I naravno opet poteže istu foru kao za Obamu, kao nije “rodjena” amerikanka pa ne može da se kandiduje…

Edited by braca
  • Hvala 3
Link to comment
×
×
  • Create New...