Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

postoje razni uglovi da se gleda na stvar. nikad nisam živeo u americi ali sam putovao dosta. i uvek sam imao utisak da su republikanski kandidati bliži glasu američkog naroda nego demokrate, naročito kada izađeš iz velikih gradova a provelo se neko vreme na mid westu. a taj mi utisak samo raste kada vidim koliko napora ulaže deep state u očuvanje demokrata na vlasti. to da je bajden, sa svim svinjarima oligarhije oko njega, od porodične na dalje, super a da je tramp blam, to ću teško da progutam.

Edited by Eleniko
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Mene ne zanima ni šta je super, ni šta je blam. Rekao sam samo da posle četiri godine Bidena ne mogu da nađu pet krštenih kandidata, a i to što su našli je počistio čovek koji misli da u 18. veku nije bilo dovoljno aerodroma. A to o glasu naroda je standardan BS kao i svuda, od Srbije do Amerike. Kao autentični si predstavnik naroda ako si siledžija koji mlatara zastavom. How yes no. Pritom tih van velikih gradova i nema baš toliko, i imaju daleko veći uticaj na politiku nego što im po brojnosti pripada.

 

Rezultati predsedničkih izbora

1280px-2020_United_States_presidential_e

 

Rezultati predsedničkih izbora po populaciji

WEZHDNNO5NCMDM7AXW5CTLFHLQ.png

 

Nema ih. Jedino što misle da su bolji od ostalih isto kao što su Vučićevi glasači praaaaavi i autentični Srbi.

  • +1 5
Link to comment
Just now, Venom said:

 i to što su našli je počistio čovek koji misli da u 18. veku nije bilo dovoljno aerodroma.

 

 

Pa svakako da u 18om veku nije bilo dovoljno aerodroma...

Spoiler

Shalu na stranu, shta govori o planeti kad se ovakvi likovi svuda penju navishe i imaju svoje zadrte pristalice u milionima. Poremeceni, elementarno neobrazovani, sociopate i narcisi.

 

Link to comment

ni DS ne obiluje kvalitetnim kadrovima, ali ipak nije vaskrsla  porażenog kandidata koji je usput pokušao da izvede državni udar i da uvede diktaturu, nije baš to sve isto

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, Venom said:

Jebiga bolji su. Biden je navodno senilan, a Trump priča da u američkom ratu za nezavisnost nisu imali dovoljno aerodroma. I to je pričao pre 5 godina, sad kapiram nije ni za tablić u staračkom domu.

 

Na tu temu, nedavno je tvrdio da je Niki Hejli (a ne Nensi Pelosi) bila odgovorna za bezbednost Kapitola na dan napada 6.1.2021:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

jeste, veliki je problem kada precednički kandidat lupetara

 

dok precednik lupeta još više....

Pa sad, da lupeta još više - tu baš nisam siguran.

  • +1 2
Link to comment
Just now, dragance said:

Pa sad, da lupeta još više - tu baš nisam siguran.

 

mogu da se korigujem, ne lupeta dovoljno manje za nekoga ko je na vlasti i trenutno vodi nekoliko tragičnih ratova na planeti u poređenju sa orangutanom iz medija bez ikakvih ingerencija

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

 

mogu da se korigujem, ne lupeta dovoljno manje za nekoga ko je na vlasti i trenutno vodi nekoliko tragičnih ratova na planeti u poređenju sa orangutanom iz medija bez ikakvih ingerencija

 

ali orangutan iz medija ce mozda opet doci na vlast i biti isti kao ovaj sadasnji :angry: ustvari chekaj... shta je ono bila poenta :think:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

ako se trampara vrati na vlast rat u ukr staje za 2 najviše 3 nedelje :happy: on je možda počeo da se gubi, kao i protivnik mu ali za razliku od njega nije obična korumpirana marioneta u rukama vojno-industrijskog kompleksa, što je i dokazao u 1 mandatu :happy:

  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

ako se trampara vrati na vlast rat u ukr staje za 2 najviše 3 nedelje :happy: on je možda počeo da se gubi, kao i protivnik mu ali za razliku od njega nije obična korumpirana marioneta u rukama vojno-industrijskog kompleksa, što je i dokazao u 1 mandatu :happy:

 

ma daj

Link to comment

ocekuje se velika borba i rekordan odziv sutra kod mene, u NH. 

jako puno neopredeljenih i onih koji redovnpo glasaju za demokrate ce izaci da glasa protiv trumpa, tj za hailey.

 

 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

ako se trampara vrati na vlast rat u ukr staje za 2 najviše 3 nedelje :happy: on je možda počeo da se gubi, kao i protivnik mu ali za razliku od njega nije obična korumpirana marioneta u rukama vojno-industrijskog kompleksa, što je i dokazao u 1 mandatu :happy:

Lmao

we have a comedian here

Link to comment
×
×
  • Create New...