Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Jel može neko ukratko da objasni zašto je pukla kandidatura Desantisa, ovo mi je baš iznenađenje, očekivao sam njega da prođe republikanske prajmaris i izazove Dzoa?

 

Link to comment
11 hours ago, General Ripper said:

Jel može neko ukratko da objasni zašto je pukla kandidatura Desantisa, ovo mi je baš iznenađenje, očekivao sam njega da prođe republikanske prajmaris i izazove Dzoa?

 

 

Ukratko kampanja mu je bila go q od samog početka, startovao je na Twitteru (katastrofalno, nešto nije radilo tehnički pa je to kasnilo par sati), a onda je cinculirao da se jebe a da mu ne udje, obilazio Trampa ko kiša oko Sarajeva dok ga je ovaj trpao... na svim debatama je ispao ko kiseli krastavac, donatori počeli da ga napuštaju i eto... 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ipak mi je šokantno da je ovako brzo gotovo, ranije ih je bilo k'o kusih pasa i natezali su se makar par meseci. Ove godine od početka šaka jada i svi poispadali posle prvih izbora. Kakva debilna partija, jebo ih Trump. Možda grešim i Haley ne ispadne tako brzo, ali sam skeptičan da će Nimarata Nikki Randhawa biti republikanski kandidat.

Link to comment

Jebiga bolji su. Biden je navodno senilan, a Trump priča da u američkom ratu za nezavisnost nisu imali dovoljno aerodroma. I to je pričao pre 5 godina, sad kapiram nije ni za tablić u staračkom domu. Demokratski primaries 2020 bila je trka njih petoro na početku, posle se priključio i Bloomberg, trebalo je par meseci da se pročisti i da se Biden profiliše kao kandidat (kad su ga svi podržali u zamenu za sinekuru). Ovi se spremaju četiri godine i ne mogu da nađu pet kandidata, među njima večiti Chris Christie i gde posle prvih izbora ostaju dva od kojih Diaper Don ima 99% šansi da osvoji. Ako Trump opet pobedi svet je definitivno otišao u kurac.

  • +1 3
Link to comment
×
×
  • Create New...