Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

5 minutes ago, Meazza said:

Ma kakvi debeli klinci, o cemu pricamo ovde. Ljudi Jokic je ekstremno fizicki nadaren. Ekstremno. Visina, snaga, wingspan, koordinacija oci-ruka i milion drugih stvari, plus basketball IQ off the charts na sve to. Ko misli da je atleta isto sto i definicija misica ne bi trebalo ni da komentarise sport. To je kao da neko kaze da Tajson Fjuri nije atleta.

 

Pa Jokic ti je bukvalno Tajson Fjuri kosarke. Obojica dominiraju u erama kad nema konkurencije na poziciji centra/superteskoj kategoriji. Dakle, imali smo Seka i Hakima i sta znam koga jos, Robinsona, od nizih Barklija, Melouna i mnoge druge fizikalce rmpalije, a danas je Bruk Lopez vrlo dobar centar jbg, Porzingis je neki faktor.. za boks da ne pricamo, bilo je bukvalno 20-30 likova kojih se useres i pre nego sto udjes u ring, mrge nabildovane sa psiho pogledima, a danas Dionte Vajlder kojeg iznervira mentalno zaostali lik pa ga tuce u klubu pred kamerama i Entoni Dzosua koji je neki predobar lik i onda tako izgubi od kepeca debelog Ruiza, i to je sva konkurencija Fjuriju. Koji jeste genijalan kao i Jokic, da se razumem, ali zahvaljujuci tome sto su im se sportovi dosta promenili. 

Link to comment

Jebote tako meni iskoci neki na Facebooku kaze Pau Gasol je najbolji Evropski igrac a ne Jokic jer nema  osvojeno Evropsko prvenstvo.MVP je precenjena titula nesto kao najkorisniji a ne najbolji igrac.

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

realno, Jokić treba dobrano da gilja da sustigao Gasolovu karijeru

Ovo je kao da kazes da Zuba stariji i mladji nisu  bolji od Pepe Inzaghija 

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Zli Gli said:

 

Pa Jokic ti je bukvalno Tajson Fjuri kosarke. Obojica dominiraju u erama kad nema konkurencije na poziciji centra/superteskoj kategoriji.

 

Naravno da nema jer bi tog klasičnog centra koji samo kuca i stoji ispod koša danas napunili s 30 razlike

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, Zli Gli said:

 

Pa Jokic ti je bukvalno Tajson Fjuri kosarke. Obojica dominiraju u erama kad nema konkurencije na poziciji centra/superteskoj kategoriji. Dakle, imali smo Seka i Hakima i sta znam koga jos, Robinsona, od nizih Barklija, Melouna i mnoge druge fizikalce rmpalije, a danas je Bruk Lopez vrlo dobar centar jbg, Porzingis je neki faktor.. za boks da ne pricamo, bilo je bukvalno 20-30 likova kojih se useres i pre nego sto udjes u ring, mrge nabildovane sa psiho pogledima, a danas Dionte Vajlder kojeg iznervira mentalno zaostali lik pa ga tuce u klubu pred kamerama i Entoni Dzosua koji je neki predobar lik i onda tako izgubi od kepeca debelog Ruiza, i to je sva konkurencija Fjuriju. Koji jeste genijalan kao i Jokic, da se razumem, ali zahvaljujuci tome sto su im se sportovi dosta promenili. 

 

Kakve veze ima sto su se sportovi promenili, Jokic moze da radi stvari koje Shaq nije umeo. Npr. slobodna bacanja, trojke, asistencije. Ti to potpuno ignorises. Koji igrac ove visine i velicine je imao ovakve skilove? I u kojoj to eri svi ovi skilovi ne bi bili bitni?

  • +1 1
Link to comment

Za mene su infantilna ta poređenja ko je bolji igrač (u tmskom sportu), već se upoređuju dostignuća kad se svede račun na kraju,.

Zato sam i napisao šta sam napisao

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Za mene su infantilna ta poređenja ko je bolji igrač (u tmskom sportu), već se upoređuju dostignuća kad se svede račun na kraju,.

Zato sam i napisao šta sam napisao

Porediti individualna dostignuca i timska dostignuca je takodje pogresno.Jokic je da ne nabrajam individualno sila prirode,dok je Gasol bio clan tima a Kobi ili Jordan Kukocu su bili glavni igraci.Jokic je taj glavni igrac i to ne mogu da sve medalje Evropskog prvenstva poniste.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...