Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Bitka je dobijena ali ne i rat. Imaju jos jedan duel u Martu , ako Embiid bude smeo da se pojavi tamo, posto je u svojoj karijeri odigrao samo dva puta u Denveru. a onda ako bog da da se nadju u finalu , pa neka pobedi bolji:)

Edited by Micko8
Link to comment

Ma ne gotivim nijednog, ovaj nas je nebitan faktor u takmicarski vaznim mecevima a Embid se previse trudi + precesto povredjen, znaci takodje nebitan lik za sad. Pratio sam i malo gledao sinoc i ne osecam bukvalno nista kao ni kad Jokic izdominira statistikom, a i ocekivano je ovo jer ga je cesto cuvao omaleni ali uvek augodni mladjani Pi Dzej Taker:cry: Ima dana za megdana, tiha voda breg roni, lopta je okrugla, plitak potok a voda duboka...

 

Ucinak u par dana protiv Milvokija i File na strani - jedan iskusan DNP i sad ovo protiv Embidare, tanko. Ali nista sto tripl dabl protiv oslabljenih Pelikansa nece ispraviti:fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Mozda je hteo bas zato da se sacuva za Filu i preokrene losu srecu ali ispisali mu se u kafu Dzoel i Pi Dzej, jbg

 

Očigledno nije to hteo, jer stvarno postaje pomalo degutantno da se sEmbidara ubija od želje svaki put kad igraju da mu pokaže da je bolji, a ovaj naš, poput konja, laganim kasom, odradi utakmicu, verovatno iz nekog njegovog principa i neće da se investira koliko ovaj, a to nije baš takmičarski niti korektno ni za njega samog, ni za tim ni za navijače. Pročtiao sam X komentara po Denverovim stranicama, ljudi su popizdeli. Ljudi uglavnom nisu merilo, ali reklo bi se da su u pravu. 

Link to comment

preteruje se malo sa pisanjem po debelom, on je ustvari sinoc odigrao jednu losu cetvrtinu. potpuno bi bilo idiotski da je pre toga nesto forsirao kad su svi ostali pogadjali kao blesavi.

Link to comment

preteruje se pre svega sa pripisivanjem nekih nadljudskih osobina igracu. otuda i razocaranje kad ga neko legitimno nadigra, pa shodno i sumnja u voljni momenat. ne verujem ja da je njemu falio voljni momenat uopste, izgledao je pogubljeno na njihovu odbranu, embiida nikad nije ni imao sanse da cuva, trener je sve to gledao belo, i tako smo dobili to sto smo dobili.

  • +1 3
Link to comment

 

U drugom poluvremenu je bio samo posmatrac a tu je trebao da povuce ofanzivno . Evo i ovaj drug je primetio onu situaciju sa ofanzivnim skokom o kojoj sam pisao na NBA temi, koliko je bio nezainteresovan da postize koseve. Mnogo je cudna ta glava Somborska,

 

 

 

Edited by Micko8
Link to comment

Imaju jos jedan duel u Martu u Denveru , pa Jokic ima sansu da popravi utisak u medjusobnom duelu ako Embiid bude igrao. Ako ga i tu izdominira Embiid ce imati veliku sansu da uzme MVP nagaradu. Nije prvi put da igra protiv Tuckera, resavao ga je i u Hjustonu,Milvokiju i Majamiju. Nije morao samo da zida protiv njega, mogli su da vrte pick and roll i pop sa Jokicem. Imao je on sanse da sutira ali ga izgleda bolela patka. Ako si lider ekipe, sam zoves napad  za sebe, sta da se odigra itd. Samo da je vreto onaj pick and roll sa Marejom i iz njega  ispucavao one flotere, dobili bi utakmicu.

Edited by Micko8
Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...