Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Igraju bitnu ulogu kad ne uzmes jebeno nista a vec si proglasen za top ne znam koliko svih vremena, najboljim evropskim igracem svih vremena, sa tendencijom da udjes medju ove NBA velikane lagano jer si sta - dva puta bio MVP regularne sezone gde je kurcobolja na zavidnom nivou. Uzmi druze jebeno EP, nema vise one bolesno prejake Spanije, nema Tonija Parkera, nema Litvanije kao nekad, Janis isto nedovoljan za Grcku, stisni malo i uzmi EP jednom sam samcijat, tripl dabl u proseku, ne daj loptu nikome... Ali kurac, ne moze, kad se igra na rezultat i kad je tvrdo ne prolaze trikovi iz NBA regularne sezone.

 

Kad cujem da se pominje u istoj recenici sa npr. Barklijem, Melounom i slicnima jer eto kao ni oni nisu osvojili nista, pa jebote:lolol:

 

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
16 minutes ago, Zli Gli said:

Igraju bitnu ulogu kad ne uzmes jebeno nista a vec si proglasen za top ne znam koliko svih vremena, najboljim evropskim igracem svih vremena, sa tendencijom da udjes medju ove NBA velikane lagano jer si sta - dva puta bio MVP regularne sezone gde je kurcobolja na zavidnom nivou. Uzmi druze jebeno EP, nema vise one bolesno prejake Spanije, nema Tonija Parkera, nema Litvanije kao nekad, Janis isto nedovoljan za Grcku, stisni malo i uzmi EP jednom sam samcijat, tripl dabl u proseku, ne daj loptu nikome... Ali kurac, ne moze, kad se igra na rezultat i kad je tvrdo ne prolaze trikovi iz NBA regularne sezone.

 

Kad cujem da se pominje u istoj recenici sa npr. Barklijem, Melounom i slicnima jer eto kao ni oni nisu osvojili nista, pa jebote:lolol:

 

 

Zli brt, ti si mi kao ortak i pajtos i stvarno te gotivim, ali enormno se blamiraš sa ovim o Jokiću. Nemoj više jbt. 

 

Kad dođe play off i "tvrdo" Jokara samo diže statistiku i igra još bolje, to je pravilo, nikako izuzetak. Ljudi su igrali finale zapada. Džordanovi bullsi su se za svaku titulu napatili kao Isusi, pobeđivali na poslednju loptu, poslednji napad, a ti bi šta, da Jokara kerija Milsapa, Morisa, Bartona do titule da bi ti priznao da je jebač keve? Pa koji ti je jbt. 

Btw, Jokić je bolji centar nego što su Barkli i Meloun 4ke, i to ne govori ništa o njima već o njemu i koji nivo igre je čovek dosegao. Jednostavno virtuoz.

Edited by Mil@n
  • +1 4
Link to comment
20 hours ago, 1n54jd3r said:

Koliko titula u NBA je osvojio tim koji u tom trenutku nije imao makar 2 buduca HoF igraca? Toronto bi osim Lenarda mogao da ima koga iz tog tima? Detroit ce valjda da ima to? Bilaps ove godine upada u HoF?

 

lowry i gasol ce biti hof

Link to comment
On 22.1.2023. at 19:05, Zli Gli said:

 

Jel se ti zajebavas, nema hajpa? Krenemo ovde pa preko raznih kurira i ostalih informera a onda i Ameri koji vade neke statistike iz muda, porede ga sa najvecima ikad, i onda covek pogleda sta je taj Jokic uradio po pitanju onoga za sta se igra a to su trofeji i tamo vidi jedan go kurac. I ne samo to, ima bar ona izreka get rich or die tryin' gde je rich u ovom slucaju neki bitan trofej, a ovaj najbolji igrac sveta niti ima trofej niti umire pokusavajuci, usidrio se brat u nebitnom klubu i pegla lagano bez pritiska, tu su brojke i rano ispadanje svake sezone i seva mu paja. Sto je skroz legitimno jer se vidi iz aviona da nije lider, vodja, ali uzmi brate jebeno EP jednom, uzmi siluj svaki mec 1 na 1 ili bacaj te magicne asistencije na EP cisto da prokines, da ne bude bas nula na kraju karijere. Ali ne, ne moze ni to gde nema Amera, da ne pricamo onda nesto jace. 

 

Tanko vam je to, rodjaci, jako tanko. 

 

Imas neke koristi od ovog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...