Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, pacey defender said:

Edit: i ne samo domaći 14-18 igrači, nego i zahvat šire od Srbije, po regiji, plus varijante tipa Veseli sa igračima u profesionalnim vodama, videli smo da i to može. Ali one varijante gde dovodiš Gista od 32 godine, to me stvarno ne rajca. Na tom tržištu nikada nećemo moći da se takmičimo i dajemo dodatu vrednost. 

 

Imao je npr i Dulov KKP iskusne Amere, tipa Kamings, Palasio, Roberts, Lazme... ali su bili uklopljeni u tim koji je igrao dobro i gde je bilo dobrih domaćih igrača, pa se nije postavljalo pitanje koliko koštaju i da li smetaju. Kada imaš sklepotinu poput Gistove Zvezde onda se kola odmah lome na skupom strancu i on postaje personifikacija promašene sezone.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Kada imaš sklepotinu poput Gistove Filipove Zvezde onda se kola odmah lome na skupom strancu i on postaje personifikacija promašene sezone.

 

popravio sam ti ovo malo.

Link to comment
14 minutes ago, BWA said:

Postoje najave da ćemo ove sezone nastupati u retro dresovima iz 92.

Ako se ovo ostvari, biće to sjajan marketinški potez.

-1

buljson

 

Link to comment

Izvolite novi dres Partizana za predstojeću sezonu. Reklame adekvatno ulaganjima. Nordeus naravno glavni a vučku ostaju bordo prugice (ne može baš crvene zbog navijača Partizana, takođe naše prve boje su bile bordo-plave pa nema ljutiš) da ne bude zapostavljen. Svi srećni. 

 

0111.jpg

Edited by BlackGeorge
Link to comment
23 minutes ago, BWA said:

Sjajan dres.

Samo da su ova slova sponzora još veća, bio bi idealan.

 

Ja bih Nordeus ispisao tri puta, recimo ovako, da javnost bude zadovoljna:

 

NordeuS
            Nordeus
NordeuS

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

Ja bih Nordeus ispisao tri puta, recimo ovako, da javnost bude zadovoljna:

 

NordeuS
            Nordeus
NordeuS

 

Uz clansku kartu jeftiniji 30%.

 

Kome cemo mi da pisemo "Legendo" naredne sezone ?

 

Ili ne moram da pitam.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Izvolite novi dres Partizana za predstojeću sezonu. Reklame adekvatno ulaganjima. Nordeus naravno glavni a vučku ostaju bordo prugice (ne može baš crvene zbog navijača Partizana, takođe naše prve boje su bile bordo-plave pa nema ljutiš) da ne bude zapostavljen. Svi srećni. 

 

0111.jpg

Fejk. Treba da stoji Branko, posto daje svoje pare.

Link to comment

Vlade Divac -

 

Quote

„Željko je veliki trener, najbolji svih vremena u Evropi i kao takav da dođe u Partizan onda mora da postoji velika ljubav, a Željko stvarno ima ljubav prema Partizanu, kao svi mi, ali on pogotovo. Drago mi je što se vratio i želim mu sve najbolje.“

 

 

:heart:

  • Wub 4
Link to comment

BrankoMM, lažni trener sa Andrićevog venca ti bacio rukavicu u lice, oteo igrača Barseloni.

 

Ti si na potezu.

Edited by Mark Rothko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...