Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

10 minutes ago, Joe D said:

kako da nije, i do sad ste bili tu negde kao dudin radnicki bez zeljka obradovica i 10 stranaca u rosteru. 

 

Čekaj, onda je problem što više trošimo u odnosu na prethodni period, a ne što ne izbacujemo igrače?

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

trifa ako ostane ima dobru priliku da uznapreduje. nadam se da je pametan i da će je iskoristiti

+1

napravice zelimir ne samo da igramo evroligu za par sezona nego ce napraviti i klub koji ce stvarati igrace.

nije zelimir dosao da napravi instant uspeh i ode vec da stvori uslove da prosirimo bazu igraca i da pocnu da dolaze mladi igraci pre u takav partizan nego npr u fmp ili megu.

pocinje revolucija i otud briga (lazna naravno) za partizan. 

 

Edited by bradilko
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Hoce li Obradovic izbaciti i jednog  mladog srpskog igraca ove  sezone   ili ce samo nastaviti sa modelom vodjenja instant sklopljenih  ekipa kao sto ih vodi kroz celu svoju karijeru :)

 

Hoće. Kad uspostavimo 3,4 godine dominacije kao u stara vremena kad smo bili klub koji je najviše igrača izbacio u NBA ligu. Ništa se ne brini, valjda nam Gudurić neće biti najbolji produkt dominacije. 

  • +1 2
Link to comment

Dominacija zasnovana na budžetu upucanom u prvi tim je jedno, to ništa ne govori o privlačenju najtalentovanijih klinaca uzrasta 14-18godina. Ja sam ovde tim Nikodije sa susednog topika. Pare iz Telekoma ili EPSa dođu i prođu.

Edited by pacey defender
  • +1 1
Link to comment

Edit: i ne samo domaći 14-18 igrači, nego i zahvat šire od Srbije, po regiji, plus varijante tipa Veseli sa igračima u profesionalnim vodama, videli smo da i to može. Ali one varijante gde dovodiš Gista od 32 godine, to me stvarno ne rajca. Na tom tržištu nikada nećemo moći da se takmičimo i dajemo dodatu vrednost. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

 

 

Daj samo titule.

Pa otprilike.

Mega konstantno izbacuje srpske igrače, pa za nju ne navija niko osim Miška.

 

Shodno tome, meni bi bilo potpuno svejedno da li KKP osvaja EL sa 12 srpskih ili 12 američkih igrača.

Ako nose sveti dres, nebitno je odakle su.

  • +1 1
Link to comment

Pa nije tu nacionalnost ključna. Meni je mnogo zanimljivije da pratim zvezdine timove sa igračima koji su dovedeni sa nižeg nivoa i čije jezgro je duže na okupu nego ovo što smo radili poslednjih nekoliko godina. 

 

A osvajanje Evrolige od strane KKP sa 12 stranaca nećeš nikada ni doživeti jer KKP to ne može da plati. Mora neka dodata vrednost što bi rekao pacey. Zbog te dodate vrednosti Partizan i jeste to što jeste, a Himki je Himki.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Pa nije tu nacionalnost ključna. Meni je mnogo zanimljivije da pratim zvezdine timove sa igračima koji su dovedeni sa nižeg nivoa i čije jezgro je duže na okupu nego ovo što smo radili poslednjih nekoliko godina. 

 

A osvajanje Evrolige od strane KKP sa 12 stranaca nećeš nikada ni doživeti jer KKP to ne može da plati. Mora neka dodata vrednost što bi rekao pacey. Zbog te dodate vrednosti Partizan i jeste to što jeste, a Himki je Himki.

 

Kako ne moze, kada direktno uzimamo od F4 ekipa, jer smo tako u mogucnosti. A bice i poneki domaci igrac..

  • +1 2
Link to comment

Stvar je prilično prosta, uspostaviš dominaciju kao najbolji klub u zemlji i regionu i postaješ magnet za sve igrače, domaće, strane, mlade, iskusne, povratnike itd. Da li će ti doći svaki mladi igrač koji je talenat? Neće. Ali ako pravilno radiš i imaš dovoljno dobrih trenera i hrabrosti da ih gurneš u vatru, onda će stvari da dodju na svoje. Videli smo da nije neizvodljivo, ne pričamo o apstraktnim stvarima. 

  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kako ne moze, kada direktno uzimamo od F4 ekipa, jer smo tako u mogucnosti. A bice i poneki domaci igrac..

Može, u pravu si. Ako dovodite f4 igrače jedno 5-6 godina za redom i organizujete f4 u beogradu može i da padne jedna titulica. Pokazao je Robija u Feneru da je itekako sposoban za to. 

 

Sad bez zezanja, ovo što ansver piše je verovatno plan tj. sigurno.

Link to comment

Mali off, Rason Tomas je navodno blizu potpisivanja unosnog ugovora u Juznoj Koreji :D Jbmlg, 26 godina, mislim da ima kvalitet za neku low pa i mid tier evroligasku ekipu, ali izgleda da njemu bas fali ozbiljne motivacije. Kad mu se igralo sam je dobijao utakmice, ali kad mu se ne igra ima produlktivnost 1 Zarka Rakocevica.

Link to comment

Za Rasu me apsolutno nista ne moze iznenaditi. Ako nema dobre ponude od evropskih ekipa (mi smo proslog leta probali da ga uvaljamo bilo kome, ali mrka kapa), onda je logicno da gleda da zabode mastan ugovor bilo gde.. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...