Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Hoce li Obradovic izbaciti i jednog  mladog srpskog igraca ove  sezone   ili ce samo nastaviti sa modelom vodjenja instant sklopljenih  ekipa kao sto ih vodi kroz celu svoju karijeru :)

Edited by Micko8
Link to comment
2 minutes ago, Micko8 said:

Hoce li Obradovic izbaciti i jednog  mladog srpskog igraca ove  sezone   ili ce samo nastaviti sa modelom vodjenja osvajanja evrolige sa instant sklopljenim  ekipama kao sto ih vodi kroz celu svoju karijeru :)

 

Uopste mu nije u opisu posla da izbacuje igrace. Ako se neki nametne, to je samo bonus. Al da zavrsi ovo boldovano.

 

Link to comment
36 minutes ago, chandra said:

 

Uopste mu nije u opisu posla da izbacuje igrace. Ako se neki nametne, to je samo bonus. Al da zavrsi ovo boldovano.

 

Znam da nije ali bilo bi lepo i korisno da veciti pocnu da izbacuju vrhunske igrace za A reprezentaciju a ne samo da preplacuju strance kako bi osvojili zalosnu regionalnu ligu.

Link to comment
45 minutes ago, Micko8 said:

Hoce li Obradovic izbaciti i jednog  mladog srpskog igraca ove  sezone   ili ce samo nastaviti sa modelom vodjenja instant sklopljenih  ekipa kao sto ih vodi kroz celu svoju karijeru :)

 

izbaciće ih sa terena ako se budu pravili pametni.....i domaće i strane podjednako

 

plus, potencijalno vrhunski igrači za A rep. ne rastu na drvetu i nije ih lako privoleti da dođu. moguće da će neko od njih videti interes za rad sa Želimirom, ako ovaj trogodišnji plan uspe i ako budu videli Partizan kao sredinu u kojoj mogu da napreduju i dobiju šansu. prethodnih godina smo uglavnom bili za izbegavanje po tom pitanju, pa je jasno zašto nije bilo takvih igrača. doduše nije ih nešto bilo ni u Zvezdi, koja je igrala EL u isto vreme

Link to comment
12 minutes ago, Micko8 said:

Znam da nije ali bilo bi lepo i korisno da veciti pocnu da izbacuju vrhunske igrace za A reprezentaciju a ne samo da preplacuju strance kako bi osvojili zalosnu regionalnu ligu.

Takvih nema. Ima nekih potencijalnih reprezentativaca, ali nedovoljno talentovanih da bi im bilo koji ozbiljan evropski klub dao neku veliku šansu u tim godinama.

 

Oni najveći projekti koji zaslužuju da se istrpe(Jović, Đurišić, pa i nešto stariji Petrušev) su kod Miška.

 

Prosto je uspostavljen takav sistem.

 

 

 

Link to comment

Pa zato Partizan treba da ulozi novac u trenere mladjih kategorija i skauting sluzbu, talentovani  klinci postoje u Srbiji ali klub dovodi pogresne, ko je kriv sto Partizan nije doveo Jovica iz KK Sava ili Djurisica, lakse je platiti propalog letonskog talenta  nego biti strpljiv i izbaciti nekog novog Bogdanovica ili Milutinova, zato je Vujosevic  trenerska institucija kada je  u pitanju Partizan  :thumbsup: Eto i Savic je obecao da ce paznju posvetiti mladjim igracima ali od toga izgleda nece biti  nista. Evo ja preporucejm Partizanu da dovede Bosnjakovica i Kondica iz KK Star, nemoj da bude posle Misko kriv sto dovodi  i otima najbolje mlade igrace  iz Srbije:rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment

@Micko8

 

Nema tu nekog velikog skautinga, vrlo brzo se kod nas pročuje ko je jako talentovan.

 

Jović i Đurišić bi u svakom slučaju izabrali Miška. Stvari su se promenile od vremena dolaska Bogdana, pa i Milutinova.

 

Videćemo šta će se po tom pitanju dešavati sada kada je došao Željko.

 

 

 

Link to comment

Težak off.

Željko je doveden da institucuju vrati tamo gdje joj je mjesto.

Ako se u toj misiji izbaci neki mlad igrač za reprezentaciju, odlično.

 

Ali, dobro sad, nije ni vrijeme ni mjesto za ovu diskusiju.

Odoh da ispratim ko će nas pojačati na deficitarnim pozicijama.

  • Haha 1
Link to comment

Zelimir sam je na onoj konferenciji rekao da bi njemu najdraze bilo da ima 12 domacih igraca u skvadri, ali da to prosto nije realno. Covek je odlican trener, fenomenalan strateg, ali nije cudotvorac, ne moze da Gaginatora da napravi igraca da ga jbes.

Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

 

Željko je doveden da institucuju vrati tamo gdje joj je mjesto.

 

na mesto pijanih ruskih milijardera?

 

ako nesto cini partizan 'institucijom' to su imena koja su izasla od njega. institucija koje ulupavaju pare zarad uspeha ima koliko hoces.

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Joe D said:

na mesto pijanih ruskih milijardera?

 

ako nesto cini partizan 'institucijom' to su imena koja su izasla od njega. institucija koje ulupavaju pare zarad uspeha ima koliko hoces.

Ne.

Institucija postoji odavno.

 

Imena su nebitna, naročito imena igrača.

Svi su oni radnici/vojnici kluba koji su za svoj rad/rat plaćeni.

 

Ja duboko poštujem bivše igrače koji su postali legende kluba i srpske košarke, ali svi oni se mijenjaju, a klub ostaje.

Dakle, potpuno je nebitno ko igra za KKP u finalu EC ove sezone, bitno je da dobiju i osvoje trofej.

 

Takođe, ja sam za Partizan počeo da navijam krajem 80-tih kada to nije bilo posebno popularno.

Nemam nikakav problem sa beton ligom. Naprotiv, volim tu romantiku. Gledao sam VKP kad niko nije, a taj klub će u roku od 2 godine osvojiti EL ili EC i postati jako popularan.

 

Meni su Vrabac i Ratkovica super, ali realno takav Partizan nikoga ne zanima.

To je najbolji put da se pretvorimo u Dudin Radnički.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...