Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

svrbe nas prsti

:happy:

 

dobro, da krenemo o terapiji koju je uzeo ili preskočio obradović pošto vidim da ima i te priče

Ja sam čuo drugu priču. Miran je jer zna šta je dogovoreno za EL.

 

Svakako nema smisla o tome da se priča 

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Ja sam čuo drugu priču. Miran je jer zna šta je dogovoreno za EL.

 

Svakako nema smisla o tome da se priča 

sad si sjebao tezu ovdašnje rsb farmaceuta

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

zasto trosite tolike postove za prvi mec u seriji do tri pobede? ovo vrlo lako moze u pet meceva da ode.

 

U 5 mečeva Zvezda dobija. Šansa Partizana je da napravi brejk i da naredne 2 utakmice dobije na atmosferu linča. Tipa da se navijači zagrevaju na košu. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Tipa da se navijači zagrevaju na košu. 

mora nešto originalnije da smislimo

Link to comment

čuo sam za tezu da su psd juniora dali za nekog miškovog igrača za narednu sezonu

 

glava za glavu

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

čuo sam za tezu da su psd juniora dali za nekog miškovog igrača za narednu sezonu

 

glava za glavu

Ako je mali razmazen i lenj kao Olga ( koja je bila potencijal za top 10, 15 igracicu ), mozda niste lose prosli.

Link to comment

Nije problem što smo izgubili, već što se tim i trener brutalno ne razumeju.

Lesor , Panter i Ledej igraju za pare isto što bi igrali bilo gde i sa Željkom nemaju problem:igraju na svojim pozicijama bez eksperimentisanja pa kako ih krene. Balša i Madar takođe, mogu samo na pet i jedan i konstantno napreduju.

Smajli je u totalnom kanalu. Dok je igrao na pet sasvim dobar, od kako je došao Lesor, kao muva bez glave. Željko ga kanali dodatno, onih trideset sekundi blamiranja na derbiju je šlag na torti.

Aleksa postao koristan tek od kad je čačanski Specijalni odustao od Alekse kreatora i lidera. Taman odigra dobro poluvreme, onda čS uvede Mura da ukenja motku.

Trifa je prilično napredovao, na derbiju uhapsio Kalinu kao mator i mnogo pomaže na skoku, ali ono zašto je tu više ne igra; od 106 akcija i bildovanja je izgleda izgubio i prangiju i drskost koju je imao, a takvih pomoćnih radnika ima na hiljade za male pare.

Vidim da niko ne žali za Dangubom. Ja to ne razumem. Igra to što igra, ne filozofira i sad da se baš na njemu trenira autoritet - zašto? Potpisujem da bi mu Radonja našao mesto među ovim krndeljima koji nas pobeđuju.

Šta je sa Glasom? Čudo od talenta, pada iz tekme u tekmu, posle godinu dana strpljenja nije makao s mesta, jer mi naše strpljenje trošimo na Mura i Pantera.

Gde smo bili - nigde, šta radimo - ništa. Jebu nas kuzmići i lazići.

Link to comment
15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

čuo sam za tezu da su psd juniora dali za nekog miškovog igrača za narednu sezonu

 

glava za glavu

Petrusev?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...