Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, Milošica said:

U inat Vučiću? Ko je rekao tako nešto?

 

Kažem, verovatno je mogao da stopira stvar, ali niti je on doveo i platio Željka, niti će igrače.

 

Nije, kazu da su bas dobre pare grunuli Saric i Pekovic. Narkodolari... :D

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Moća said:

Znaci nama je sve doveo i platio a vi ste vase sve sami platili i doveli. Zvuci sasvim logicno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk



Dovoljno je...

Da kažem u svoje ime, ne ulazim u to ko dovodi i plaća kod vas i kakva je tačno Vučićeva uloga u tome, jer ne znam.

 

Pišem za Partizan.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
28 minutes ago, Moća said:

Kakvo lepo samozavaravanje emoji23.png Ceo grandiozni projekat u inat Vucicu. Kako vam malo trebalo da zaboravite sve sto ste srali ovih godina i sada jedete govna kutlacom i vicete kako bolja u zivotu niste jeli.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


 

 

7 minutes ago, Moća said:

Znaci nama je sve doveo i platio a vi ste vase sve sami platili i doveli. Zvuci sasvim logicno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk



Dovoljno je...

 

Niko nije rekao u inat Vučiću niti je rekao da je vama sve doveo i platio. Sa kim se ti momak svadjaš?

Link to comment

Mozda bi imalo smisla tvrditi ovo sto Moca kaze da je doveden Djordjevic, Trinkijeri ili bilo koji trener koji je srpskim klubovima dostupan na trzistu. 

Dovodjenje najboljeg trenera u srpski klub, u ABA ligu, u KLS, se ne može dovesti u vezu sa Vucicem, parama... Ko to ne razume, ne navija za Partizan

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Moća said:

Kakvo lepo samozavaravanje emoji23.png Ceo grandiozni projekat u inat Vucicu. Kako vam malo trebalo da zaboravite sve sto ste srali ovih godina i sada jedete govna kutlacom i vicete kako bolja u zivotu niste jeli.
 

 

Moćo brt, wtf? Gde sam napisao da je u inat šizoju? Sasvim je moguće i realno da je ceo projekat odobren i iskeširan sa njegovim blagoslovom. Sve što sam rekao je da imam utisak da se projekat neće zaustaviti na Saviću i Obradoviću. Uopšte ne gajim iluzije da keš dolazi od nekog tajnog srpskog dobrotvora koji je rešio da finansira inaćenje Vučiću.

 

Link to comment
29 minutes ago, Moća said:

Znaci nama je sve doveo i platio a vi ste vase sve sami platili i doveli. Zvuci sasvim logicno.

Realnost nije kategorija na koju se obaziremo...

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, theanswer said:

 

 

Niko nije rekao u inat Vučiću niti je rekao da je vama sve doveo i platio. Sa kim se ti momak svadjaš?

 

Ali je neko rekao "uveksidrugiitotinesmeta"... Internet pamti! :D

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Ali je neko rekao "uveksidrugiitotinesmeta"... Internet pamti! :D

 

Pa Žoc se očigledno ne uklapa u taj koncept, otuda i vaša učestalija pojava na ovoj temi :D

  • +1 1
Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Pa Žoc se očigledno ne uklapa u taj koncept, otuda i vaša učestalija pojava na ovoj temi :D

 

Naravno da se ne uklapa kad crva (koncepta) nije ni bilo. :D

Link to comment
20 hours ago, Milošica said:

Micov raskinuo sa Armanijem :rolleyes:

 

20 hours ago, BWA said:

Epke Udoh je po wiki igrač Partizana:lolol:

 

20 hours ago, Milošica said:

Nevezano za to, ja bih radije Veselog ili Petruševa.

 

19 hours ago, BWA said:

A Nakica?

 

 

itditd...

 

U osnovi, Partizanu za pravi veliki povratak ne treba drimtim, već jedan superstar koji će i simbolički i igrački učiniti saigrače dovoljno boljim za skok u novu dimenziju.

 

Cibona je početkom osamdesetih imala sve, i Novosela i Nakića, i Andra Knegu, i Danka Cvjetićanina, i Acu Tricu, ali dok Dražen nije stigao, sve je bio uzalud. Dakle, ja bih za Draženatm ove KKP generacije, prvo birao Petruševa.

  • +1 1
Link to comment

Redoran taktički uklonio harpera i dragančeta pre Željkovog potpisa :D

 

@April

 

I ja bih Petruševa. Samo ne znam kako će ići to sa Miškom i Željkom.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, April said:

 

Cibona je početkom osamdesetih imala sve, i Novosela i Nakića, i Andra Knegu, i Danka Cvjetićanina, i Acu Tricu, ali dok Dražen nije stigao, sve je bio uzalud. Dakle, ja bih za Draženatm ove KKP generacije, prvo birao Petruševa.

kako mi je danko bio jedan od omiljenih igrača te epohe, moram da uložim malu ispravku. danko je došao posle dražena u cibonu

 

za petruševa +1

 

nadam se da domaći mladi igrači vide na primeru jokića/pokuševskog da jedan evroligaški ugovor nije neophodan kao priprema za nba

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...