Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Mislio sam na juniore, da igraju. 
Da da, svi sinovi iz Istanbul generacije da se okupe i neki retro dresovi da se naprave...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
On 25.6.2021. at 18:15, Mark Rothko said:

 

Puklo me ovo neviđeno. 

 

Da zajebemo sad šaljenja i sve, ali Željko u Partizanu 2021.godine je 1/1 sportski duh i ljubav prema klubu koja ne može da prestane. Željko je bukvalno udahnuo život klubu ovim potezom. Dobiješ mnogo od kluba, pa vratiš ovoliko. Bog.

  • +1 7
Link to comment

Ima se, može se :fantom:

 

Nego, dizvinete na još jednom potpuno laičkom pogledu na sve ovo, ali meni se doima da je Žocarin povratak deo neke priče koja je još ranije krenula. On je verovatno dragulj u toj kruni ali mislim da manji biseri tek slede. Savićev dolazak je bio znak da se nešto iza brda valja jer Savić, kao i Žoc, sigurno ne bi dolazio u klub da bude ikebana za još nekoliko sezona poput ove koja je upravo završena. On dolazi da radi ozbiljne stvari, a Žoc dolazi da radi sumanute stvari koje do juče nije vredelo čak ni sanjati. Posle dolaska njih dvojice ništa mi više ne deluje nerealno, pa ni onaj grćki tvit o licenci za Evroligu. Neko je krenuo da kuva ozbiljan slavski ručak, naravno ne odmah u prvoj sezoni ali nema šanse da će na ovome da ostane i da će se posle dva megasvemirska poboljšanja u struci nešto mnogo improvizovati sa igračkim kadrom. Ceniim da i na parketu u nekom trenutku mogu da se očekuju slične bombetine i posle toga kreće žurka.

  • +1 6
Link to comment

Da je bilo ko drugi došao, ta vaša naklapanja bi možda i imala nekog osnova.

 

Ovako, najveći evropski trener se vratio tamo gde je sve počelo iz čiste ljubavi, a vi možete samo pakosno da pištite.

  • +1 2
Link to comment

U inat Vučiću? Ko je rekao tako nešto?

 

Kažem, verovatno je mogao da stopira stvar, ali niti je on doveo i platio Željka, niti će igrače.

Link to comment

Dolazak nekoga poput Obradovica u srpski sport je dovoljan razlog da se ovo ne posmatra iz ugla realnosti. Ovo se ne može objasniti racionalnim razlozima, a navijači Partizana su na to navikli. Zato je KK Partizan institucija :nobles: I zato ti kao navijač Zvezde ne razumeš da ovo nije samozavaravanje, nego časovi ljubavi :fantom:

  • +1 4
Link to comment

Znaci nama je sve doveo i platio a vi ste vase sve sami platili i doveli. Zvuci sasvim logicno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk



Dovoljno je...

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...