Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

nemoj opet produžeci i penali, daj da se to završava ranije ako je ikako moguće

 

mada, sa ovim ukidanjem gola u gostima, perspektiva nam je da gledamo produžetke i penale češće

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Divan termin, taman kad sitna deca odu na spavanje, da može  na miru da se gleda... :fantom:

 

ja ovo ne mogu da gledam, kasno mi :D 23:30 početak.

 

a za jojića idealan termin, odigra tekmu pa u grad. 

  • Haha 1
Link to comment

ne čuvaju pare u kasi, već po privatnim računima :) .....tako je bezbednije, ti brate pričuvaj milionce, ti brate dva i nema brige....i nema šta izvršitelj da pleni ako slučajno naiđe

 

a smrdljiva UEFA bi mogla da snosi neke troškove, ako te već seta levo-desno, od Kazahstana do jebenih ostrva usred Atlantika, ko neki kontejner sa kineskim mikrotalasnim pecnicama 

Edited by Ted
Link to comment

pa UEFA i placa, dosad zaradismo preko 1m, samo ne iza svakog kola, bice da je dvaput u sezoni, ako se ne varam. a to sto lopovska uprava nema ni prebijene pare za FKP, nije kriva UEFA.

Link to comment

ma putovanje neka plate, neku naknadu za cimanje......ne putujemo mi Bogu iz leđa da igramo finale lige šampiona, nego šugave utakmice sa šugavim protivnicima u šugavo vreme u šugavom takmičenju.....to zahteva nekakvu kompenzaciju za entuzijazam :)

 

 

Link to comment

da ali te pare ne ležu na račun posle svake runde kval. već kada se sve završi :happy: a slepci nemaju žutu banku, evo sada ih je i bleki zajebao što nije otišao u west ham nego je produžio sa fjorentinom, tu su ostali kratki za milku

- što kaže ludi žex dobro je što generalna populacija nije svesna koliko smo blizu bankrota u ovom trenutku...

Link to comment

Nadam se da, ako uđemo u grupe, ne idemo nikako sa Fejenordom. Brutalni su.

 

Napred Partizan, idemo Jojara

 

 

Zeka-Jojic-818x1024.jpg

Jojic-knjige-1536x2048.jpg

Edited by BlackGeorge
Link to comment
59 minutes ago, BlackGeorge said:

Nadam se da, ako uđemo u grupe, ne idemo nikako sa Fejenordom. Brutalni su.

 

 

naravno da bi išli

 

ako postoji mogućnost da budemo sa Fejnordom, Totenhemom i Romom u grupi, tu smo sigurno....sreća pa to nije moguće

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...