Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

po mom mišljenju ovo je na granici regularnosti. šta briga neki Metalac što Partizan nema dovoljno širok kadar. mislim, niko mu nije branio da ga ima ili dovede. povrede i kartoni su nešto što se podrazumeva, raspored utakmica nije nikakva tajna ili iznenadna okolnost, umor igrača i putovanja se podrazumevaju ako želiš da igraš Evropu. 

 

zašto bi Metalac čekao neki trenutak kad naši igrači budu odmorni, što ne bi legitimno jurnuli po bodove u utakmici iskoristivsi činjenicu da u upravi protivnika sede stipse koje bi da igraju Evropu i domaćicu sa malim fondom igrača. što bi Metalac brinuo o tome što Lola Smiljanić mora da igra ili što nemamo rezervnog centarfora koji je punoletan, što pola igračkog kadra nije upotrebljivo itd.

 

ja bih odlaganje utakmica postavio vrlo restriktivno. znači samo viša sila, elementarne nepogode, ratno ili vanredno stanje.


Ma apsolutno neregularno u svakom pogledu, i za nas i za Zvezdu. Nije kao da se utakmice igraju istog dana, ima po 3 dana razmaka. 
No navikli smo da institucija JSLa radi u svrhu vecitih, a i da je prvenstvo normalnije i da ti nije potrebno 98% mogucih osvojenih bodova za titulu onda ni sporadicni kiks protiv nekog Metalca ne bi bio smak sveta, pa se ne bi bezalo od toga. Ali Srbija.

Link to comment

Gledao sam u kafiću i da vam ovom prilikom čestitam na prolasku. Dobra je bila utakmica i izbacili ste solidno dobar tim.

Bez opuštanja protiv portugalskog tima, pa da gledamo opet dva tima u grupnoj fazi. 

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, BlackGeorge said:

"...Interesantno je da će Partizan svoj meč igrati na ostrvu koje se nalazi praktično na pola puta od Beograda do Njujorka. Naime, ostrvo San Migel nalazi se u Atlantskom okeanu udaljeno 3,960 kilometara od „velike jabuke“, dok se Beograd nalazi na 3,878 kilometara od ovog arhipelaga..."

 

Kakav divan alibi ako se izbriljira tamo ...

Link to comment
On 12.8.2021. at 22:56, Godfrey said:

Uhhhhhhh

Ovako, Stanojević je toliko grešaka napravio da je ovo tragično.

 

Dobio je priliku da prodje, dodatnih 30 minuta.

 

Za ovo mu treba jebati mater, pa sve i 5-2 da se završi.

 

Šta rade oni u stručnom štabu?? 2 utakmice  jebenog Sočija su dovoljne da vidiš šta rade

Ma teraj se bre Šamrok idiote

 

 

ne slažem se. evo mirne glave kažem da je ser šamrok postavio taktiku odlično, uloge igrača su bile dobre, sve je postavio kako treba osim kod drugog gola gostiju rukom pokaza da se izađe napolje, oni izađoše i eto gola za soči :) penale jesu vežbali očigledno, a nemanju stevanovića jako volim od prvog dana u partizanu i ne sviđa mi se mladi popović a ni činjenica da je lukač vraćen da bi bio br. 1. prosto smatram da njemu treba prilika da bude br. 1

 

marković odigrao bolje nego ikad, šćekić granitni stub, saničanin dobija nadimak "vazurin uradak", vujačić me iznenadio, a ostojić je morao da igra, ali džaba kad vujačić i saničanin moraju da se prodaju!

 

ja ne verujem da je obradović lošiji levi bek od uroševića, niko me to ne može ubediti. 

 

suma iznenađujuće izgubljen. rikardo odsečen. 

 

suma. sumarum, ser šamrok je postavio figure odlično, igrači su doneli pobedu, igrali su na ivici svojih mogućnosti!

Link to comment
17 hours ago, theanswer said:

Moćna Santa Klara je primila laka 3 komada inače na startu prvenstva u Portugalu. Start utakmice je inače u popularnih za NBA 22:30 po našem. 

 

Mada nisam baš opčinjen što putujemo 1500 km zapadno od Portugala i što igramo na nekoj nadmorskoj visini od tipa 800m 

 

Pogledao sam jutros hajlajtse protivu neke elipe kojoj ni imena ne znadem, utakmica bila ko da je igrala FK Mala Mostanica - FK Levca Trlic. Ako je ovo reprezentativan uzorak, bice shalow creek samo tako.

Link to comment
14 hours ago, Ted said:

dal treba ili ne može da se raspravlja....da će nam prijati tu nema spora 

 

po mom mišljenju ovo je na granici regularnosti.

 

Ovo je još i dobro. Pre nekoliko sezona, Zvezda je odložila nešto tipa tri utakmice u prvih 6-7 kola a mi smo dodali još jednu ili dve. Sećam se da je baš bizarno izgledalo.

 

U drugim vestima, Šamrok Roversi su došli do plej ofa za LK i igraće sa estonskom Florom.

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

 

 

U drugim vestima, Šamrok Roversi su došli do plej ofa za LK i igraće sa estonskom Florom.

 

 

nemoj da nam ser šamrok drhti sad, treba se koncentriše na santa klaru

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, J.R. Cash said:

Ne preterujte. Cukaricki i Vojvodina su isto odlozili po jednu utakmicu.

Zato sam i rekao da treba, a i komšije su jednu odložili ako ne grešim. 

 

Link to comment
13 hours ago, twisted said:

 

 

ne slažem se. evo mirne glave kažem da je ser šamrok postavio taktiku odlično, uloge igrača su bile dobre, sve je postavio kako treba osim kod drugog gola gostiju rukom pokaza da se izađe napolje, oni izađoše i eto gola za soči :) penale jesu vežbali očigledno, a nemanju stevanovića jako volim od prvog dana u partizanu i ne sviđa mi se mladi popović a ni činjenica da je lukač vraćen da bi bio br. 1. prosto smatram da njemu treba prilika da bude br. 1

 

marković odigrao bolje nego ikad, šćekić granitni stub, saničanin dobija nadimak "vazurin uradak", vujačić me iznenadio, a ostojić je morao da igra, ali džaba kad vujačić i saničanin moraju da se prodaju!

 

ja ne verujem da je obradović lošiji levi bek od uroševića, niko me to ne može ubediti. 

 

suma iznenađujuće izgubljen. rikardo odsečen. 

 

suma. sumarum, ser šamrok je postavio figure odlično, igrači su doneli pobedu, igrali su na ivici svojih mogućnosti!

 

Ovaj tim ima potencijal, mislim da mogu bolje. Rusi su tehnicki odlicno odradili ali meni ruski tim deluje na granici mogucnosti. One greske Rikarda u 16 i Sume, bilo je strasno za gledati i oni cudni sutevi. To sve moze da bude mnogo bolje, ne mogu dva puta ovako. Markovic je pokazao klasu i imate dva dobra golmana,

Bas dobro fudbalsko vece plus gol u zadnjoj minuti plus vccpdr, Soci je lepo igrao sa dva dobra gola, Partizan moze dobro u grupi ako prodje, taman da se poslozi.

 

 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...