Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Posle ovog divnog posta od Djordjija ne mogu da ne predlozim da vratimo slovo N u subject topika.

 

 

Šta kažete braćo, mislim da su zaslužili, svi su zaslužili osim uprave i tužnog juga.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Mi ako se izvučemo samo sa jednom ili par utakmica bez publike, da se šutamo nogama u dupe. Sasvim je jasno da će Vučićevci na evropskim utakmicama da instruisano ubacuju Mladića i Srebrenicu, kako bi se na Evropskim utakmicama sprečilo skandiranje po svaku cenu. Derbi će morati da istrpi a za sve ostale utakmice tu su njegovi batinaši.

Edited by Hamlet Strašni
Izbrisane reference na obrisan post
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

Naravno, internet je u ovoj selendri na Sitoniji crkao dva sata pred tekmu. I još uvek je u kadaveričnoj fazi. Ne idem više u apartmane bez sefa i pouzdanog interneta. Tako sam se i na Tasosu patio sa Malatijom.

 

Znači, vrteo sam se, znojio, stukao paklu Karelije, palio ovo roming sranje s vremena na vreme, ispraznio sam frižider, počeo sa nekim pivom, koje inače ne volim, nastavio sa sokovima i završio sa kiselom. Kad sam video da govna vode 2-1 došlo mi da plačem, kad sam video da je brat Sceka zabio u 90 skakao sam po dvorištu. Čekao sam završetak penala da upalim roming opet, pre paljenja sam rekao pomozi Bože.....i pomogao je. Onda još malo skakanja po dvorištu i pravac u krevet.

 

I ova govna iz MTS šalju poruku da je razmena podataka 0,1 din 100kb. Pušite kurac, ja sam jebeni pravnik i sad to treba da izračunam u stanju rastrojstva. Daj to po mega, giga, bre. 

 

Elem, bravoooooooo bre.....Napred Partizan!!!!!!

Uzmes Vodafone grcku karticu za 15e sa neogranicenim internetom i uzivas

  • +1 1
Link to comment

dal treba ili ne može da se raspravlja....da će nam prijati tu nema spora 

 

po mom mišljenju ovo je na granici regularnosti. šta briga neki Metalac što Partizan nema dovoljno širok kadar. mislim, niko mu nije branio da ga ima ili dovede. povrede i kartoni su nešto što se podrazumeva, raspored utakmica nije nikakva tajna ili iznenadna okolnost, umor igrača i putovanja se podrazumevaju ako želiš da igraš Evropu. 

 

zašto bi Metalac čekao neki trenutak kad naši igrači budu odmorni, što ne bi legitimno jurnuli po bodove u utakmici iskoristivsi činjenicu da u upravi protivnika sede stipse koje bi da igraju Evropu i domaćicu sa malim fondom igrača. što bi Metalac brinuo o tome što Lola Smiljanić mora da igra ili što nemamo rezervnog centarfora koji je punoletan, što pola igračkog kadra nije upotrebljivo itd.

 

ja bih odlaganje utakmica postavio vrlo restriktivno. znači samo viša sila, elementarne nepogode, ratno ili vanredno stanje.

 

ovo se verovatno obrazlaže nekim interesom Srpskog fudbala.....tralala....blablabla 

 

mi se kao borimo za dva kluba u LŠ, a ovamo nas prosečni Skandinavci i Austrijanci pune do vrha, Moldavci izbacuju najbolji Zvezdin tim u poslednjih 30 godina, sudeći po Terzi....ko bre da igra LS, go kurac od kvaliteta, nasima je Lepa Brena po meri, zapravo vecitima, ostalima je i to sanak pusti

  • +1 8
Link to comment

"...Interesantno je da će Partizan svoj meč igrati na ostrvu koje se nalazi praktično na pola puta od Beograda do Njujorka. Naime, ostrvo San Migel nalazi se u Atlantskom okeanu udaljeno 3,960 kilometara od „velike jabuke“, dok se Beograd nalazi na 3,878 kilometara od ovog arhipelaga..."

Edited by BlackGeorge
Link to comment

tačno je borimo se za 2 mesta u kval. za lš, a čak i da tamo ne stignemo, opet je to trostruka šansa za evropsku jesen za vice šampiona :happy:

- vicešampioni koji ispadnu u 2 kolu kval. za lš idu u 3 rundu kval. za le, ako i tu ispadnu igraju playoff za ligu konfekcija, danas pfc mora da prođe 3 koske, bez prava na kiks, da bi ušao u grupe, ako bi se dočepali 15 mesta na uefa listi bilo bi dovoljno da izbacimo 1 protivnika za evro jesen, ogromna razlika

- od dobrih partija titovih blizanaca su profitirali i drugi klubovi, bili su nosioci u 2 kolu kval. za novo takmičenje, ulazak u 3 kolo kval. im je doneo po 750k €, što je 3/4 budžeta čuke ili 40% budžeta voše npr, to je ozbiljna lova za te male klubove, daljim napretkom na listi možda čak budu nosioci i u 3 kolu kval. takođe treći klub iz srbistana bi igrao od 3 kola kval. za le, znači da bi imao duplu šansu za grupnu fazu

- na kraju pogledajmo škote i to je liga za 2 tima, ostali su 2 klase ispod, pa su oni za sledeću sezonu na 11 mestu, što znači praktično sigurno mesto za šampiona u grupi lš, osvajač kupa ili trećeplasirani startuje tek u playoffu za le, tako da praktično imaju 3 sigurna tima u grupnoj fazi lš, le ili lk, neki od malih škotskih klubova će se opariti, zamisli koliko bi značilo toj voši da dobije3-5 milki od uefa, možda bi konačno uložili u tim i kao u vreme bate kan kana postali zaista 3 tim u zemlji :D

Edited by gone fishing
  • +1 6
Link to comment
15 minutes ago, gone fishing said:

 

zamisli koliko bi značilo toj voši da dobije3-5 milki od uefa, možda bi konačno uložili u tim i kao u vreme bate kan kana postali zaista 3 tim u zemlji :D

 

Secam se kad sam liku koji je strastveni navijac Vojvodine rekao "Jebote..da ste usli onda u LE (protiv Serifa) pa da vam dodju jake ekipe, oparite se dobro i ulozite u naredne godine da budete jos jaci..."

I nasmejasmo se obojica jer je bilo jasno da bi te pare bile ekspresno pokradene iz kluba.

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...