Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

santa klara je kurac na bicikli

Apsolutno. Ovi rusi su bili nezgodni kao kratko cebe, s kojom su nam lakocom golove davali. Bice bolje protivu portugalaca, naspanovace ih samrok jako

 

Edip: da ne zaboravim, gori hrvatska obala, puca se iz svih oruzja, slavi se prolaz naseg partizana

Edited by ZokiAsov
  • Hvala 2
Link to comment

Na kraju je sve odlučeno penali. Po uvođenju Nemanje Stevanovića u produžetku, jasno se vidi da su ih crno-beli uvežbavali pre meča. Ali, da li su prerani izlasci, primera radi Bibarsa Natha, makar delimično pokvarili planove?

“Nisu, verujte mi. Dobro, neke su bile prirodne. Marković I Holender su tražili ismene, a Holender je trebalo da izvede penal. Trebalo je i Terzić da šutne peti penal, javio se sam, za to mu svaka čast".

 

Mali Terzić mudonja. Javio se sam da šutira penal. Što se mene tiče kao da ga je šutnuo. :ziga:

  • +1 4
Link to comment

Da počnemo prvo od najvažnijeg. Sa Istoka i Zapada je bilo podosta Vučiću Pederu + U dupe jebo vas Vučić i zviždanja kada bi sa Juga pokušali da počnu sa skandiranjem samim sebima. To im se baš i nije svidelo pa su prvo očajnički pokušali sa "Javi se Sever" što je bila dečija tribina. Ne mogu da garantujem ali ono skandiranje Mladiću je bar 50 % bilo izazvano nemoći u odnosu na ostale tribine. Em skenja dobar deo publike, em se debili nalože da budu što glasniji. Finu ćemo kaznu da popasemo za političko skandiranje na stadionu (Delegat je iz CG) Ne bi me čudilo da se udari spin da UEFA kažnjava zbog Vučiću Pederu.

 

Što se Rusa tiče nisu oni ništa bolji niti gori od nas danas. Razlika je taman u tome što je njihov penal završio na stativi kad je golman već bio u drugom uglu, dok je naš ušao u gol nakon odbrane golmana. Na primer neko pristojno izdanje + Asano bi bilo dovoljno da se prođu u 180 minuta ali i ovako je ok.

 

Markec je stvarno bio daleko najblji, posebno u prvom poluvremenu. Vujacic i Celvi izrasli u heroje. Lepo je bilo videti da ceo stadion (osima Juga) većod 40og minuta priziva Sumu. Svetu Klaru nisam gledao, jedino što znam je da im Savo nije uputio šut ka golu u dva meča, doduše ne znam ni od čega on pravi pitu u Olimpiji.

 

U svakom slučaju daj da i njih prođemo, u grupi će sve to biti dosta lakše....

  • +1 7
Link to comment

Opet nismo pobedili Ruse ali smo ih prvi put izbacili u dvomeču. I prvi put posle 30 godina dobili penal seriju na JNA. Stanoye piše istoriju guščijim perom.

 

Još ne mogu da se osvestim da smo ove prošli i to sa Jojićem u timu i Uroševićem na beku. Čista partizanština, kao što neko reče. Realno zaslužuju da igraju LK ali pitaju se i ovi Portugalci. Samo neka se potrude koliko mogu, pa prošli ili ne prošli. Ovo će valjda da im malo nabije samopouzdanje.

 

Malkice je zabrinjavajuće kako nam štoperi poispadaju kada protivnik lazi, puzi i polako se primiče guzi. Ispadaju i na dugim loptama i polukontrama. Ukratko, ispadaju barem 5-6 puta na utakmici u kojoj Partizan nije u poziciji da napada 90% vremena kao u LingLongu. Moraće Stanoje malo da poradi na tome.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Tresko said:

 

Verovatno će da se popase neka žešća kazna zbog skandiranja ovih vučićevih  sa juga.

 

Pa zato su i skandirali R.Mladiću, da bi se popasla kazna i igralo bez publike.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa zato su i skandirali R.Mladiću, da bi se popasla kazna i igralo bez publike.

 

Misliš da ti ljudi koji su skandirali stvarno ne vole Ratka Mladića?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Misliš da ti ljudi koji su skandirali stvarno ne vole Ratka Mladića?

 

Mislim da oni ne bi umeli da daju smisleno objasnjenje na potvrdan odgovor.

 

Odgovor pizde zvalave smo izgleda dobili. Na nama je da vidimo hocemo li ovo da prebacimo i na kosarku. Moj odgovor je, da, svakako.

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Misliš da ti ljudi koji su skandirali stvarno ne vole Ratka Mladića?

 

Nije stvar u tome. Naravno da ga vole, ali naravno da znaju šta nosi sa sobom skandiranje njemu na evropskoj utakmici, i naravno da to rade po nečijem™ nalogu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Moćna Santa Klara je primila laka 3 komada inače na startu prvenstva u Portugalu. Start utakmice je inače u popularnih za NBA 22:30 po našem. 

 

Mada nisam baš opčinjen što putujemo 1500 km zapadno od Portugala i što igramo na nekoj nadmorskoj visini od tipa 800m 

Edited by theanswer
Link to comment

Ja sam imao vazan termin rano ujutro i morao sam leci nekad tamo bas kad je Redoran najstrasnije mracio. ( pri rezultatu 1:2)

 

Nestvarno mi deluje kad sam jutros video da samo prosli. Drago mi je da sam postedeo sebe gledanja penala.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...