Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

7 minutes ago, Azdaja said:

Ovi Rusi su prava takmičarska ekipa, nemaju slabost osim što su nam dali loptu, malo je falilo da nas ugase.

 

Intervencija Popova, pa Budino vađenje iz mreže i na kraju penal.

 

Živela Crna Gora :D

 

Nekoliko puta su nas bukvalno Rusi ubadali nožem ali povratili smo se. Mrtvu šansu Pop odbranio a posle Vujača bukvalno iz gola izvukao.

 

Kako ovo prođosmo...pa kao kroz pakao da smo prolazili. Mrzim ovaj Soči opasno su namazani i pravi takmičari, našpanovani. I slabo greše, skoro nikako. Moraš krv da proliješ da im gol daš. 

 

Najebem se vazuri i ostalima u upravi lopovske mile majke. Smrdljive napredne lopine dajte pare za pojačanja lopovi.

Edited by BlackGeorge
  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment

jebiga super je sve ovo, i ne mogu biti nezadovoljan, racionalno igramo, puno se trci, gine se.

al imam dojam da stanoje bukvalno cedi suvu drenovinu. 

  • +1 3
Link to comment

To svi znamo zato smo i odlepili sada, kao da smo ušli u finale LS jer znamo šta imamo na rosteru.

 

Što reče gospodin Moca, take em all take em all hahahah

 

I +1 za majku majčinu upravi za ovo čekanje da se odresi kesa.

 

  • +1 1
Link to comment

ponavljam se, dva igrača iz 11 su otpala danas, drugi je otpisan u poslednjim sekundama zagrevanja pred utakmicu

 

to kad sam čuo bukvalno nikakva očekivanja večeras nisam imao

 

ova pobeda je čista partizanština, zato sam i bio ubeđen da ćemo se nekako dobauljati do penaltik završnice

 

 

  • +1 3
Link to comment

U pravu je Kums.

Prvo smo ostali bez Jovića, pa bez Lutovca, pa na kraju i bez Pantica, čime smo ostali praktično bez ijednog igrača koji može da odigra po boku.

Stoga, zaslužen prolaz dalje.

 

Moje bogato iskustvo u praćenju "rada" naše tzv.uprave, govori mi da bi pred SK mogli dovesti 1 igrača.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...